Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnék olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék olyan testesebb lányt, aki szeret sportolni? (27F)

Figyelt kérdés
Világéletemben a kifejezetten nagydarab, magas (175+) lányok vonzottak - igen ám, de ez a testalkat sok esetben annak (is) következménye, hogy az illető nem túl aktív életmódot folytat. Nekem azonban lételemem a mozgás, rendszeresen sportolok, szabadidőm tekintélyes részét is ez teszi ki. Persze nem baj (sőt), ha egy pár nincs sülve-főve együtt, de úgy érzem, még kompromisszumokkal sem lennék képes egy arany középútra.

2020. júl. 14. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Küldd el Júdást a gulágra és minden rendben lesz.
2020. júl. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Te sportolsz, ő otthon van. Ebben hol a baj?
2020. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeret sportolni akkor valószínűleg nem duci, ha duci akkor valószínűleg nem szeret sportolni. Biztos van aki duci is meg sportol is, de az kb fehér holló kategória. Döntsd el szerintem, hogy melyik a fontosabb
2020. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 Szerintem ez csak működőképes opció, ha a sportolás azt jelenti, hogy valaki heti 2x1,5 órát tölt konditeremben vagy uszodában.
2020. júl. 14. 19:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Edzőterem pont ilyen csajszikkal van tele. Hova jársz, hogy nem találkozol velük?

Én egy egészen pici terembe járok, de ott is megfordulnak ilyen 180 centis, duci lányok.

2020. júl. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Konditerem.

Ott találhatsz aki használt kokszot :D

2020. júl. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 Én nem járok gymbe, de ha csakugyan így van, lehet fölkeresem valamelyik közeli termet ;)
2020. júl. 14. 19:25
 8/8 anonim ***** válasza:
én járok sportolni és elvétve akad egy-két duci lány aki mindent belead, de mégis duci marad, évek óta. szóval van ilyen, de tényleg ritka.
2020. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!