Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megtetszett Instán egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett Instán egy lány és szeretném megismerni! Nem tudom hogy írjak rá ügy hogy vissza is írjon! Nem szoktam idegenekre ráírni ismerkedés céljából! Lányok tudnátok segíteni? 30/F

Figyelt kérdés

Tudom szinte minden lány/Nő nap mint nap több levelet kap "idióta kanos pasiktol"

Nekem nem az a célom hogy holnap ágyba vigyem, megtetszett a stílusa és szivesen megismerném!

De a sok "idiota" miatt lehet hogy az én üzenetem se olvasná el!

Van valami tipp amivel felkelthetném az Ő érdeklődését is irántam?

Nem vagyok se nagy dumás se kigyúrt pasi se 10/10 :)

Van egyáltalán valami esélyem hogy elkezdjünk beszélgetni?

A kiszemeltem kb velem egyidős!


Köszönöm a segítségeteket!



2020. júl. 14. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Ezt így szó szerint írd le, ahogy nekünk is. 🙂 De tényleg.

Sok sikert! 🙂

2020. júl. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1/1 Köszi! :)

Szerintem eléggé meglepődne hogy ha Tőle kérnék segítséget hogy hogy írjak Ő rá!

Egyébként nem az üzenettel van a baj, csak valami olyat szeretnék amin biztos megakad a szeme, és kíváncsi lesz rám! :)

2020. júl. 14. 20:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezen megakadna... Sőt, kiadna a szeme. Akár linkelheted is. 🙂 Őszinteség, ez nem űberelheti semmi.
2020. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Persze mindenki más "kanos idióta", de te nagyon különleges vagy, igazi gyöngyszem a tenger mélyéről, aki előbújik az iszapból és ragyog számára.

...


Valszleg napi egy tucat csávóka akarja meghódítani igaz szerelemmel. Ha tényleg annyira egyszerű a gondolkodásod mint a kérdés sugallja, akkor inkább fókuszálj az önfejlesztésre, és majd pár év múlva a top csajokra.

2020. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez segít, én az alapján döntöm el visszaírok e hogy tetszik e az illető. Ha nem, akkor írjon akármit, nem fogok válaszolni.
2020. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Óó, kedves #4-es... Micsoda magaslatok... Missis v. mister tökély megszólalt. Nos, senki se tökéletes. Remélem ezzel egyetértünk. Tehát, ne tessék ilyen negatívnak lenni. És ne tessék magából kiindulni. Magát pedig tessék a helyére tenni.. 🙂
2020. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha magadtól nincs olyan stílusod, amire felkapná a fejét egy nő, akkor már veszett a dolog, mert ha más szövegével, ötleteivel

"hódítasz", az hamar kiderül. És ez még a legjobb eset, mert nagy valószínűséggel nem fog egy nő visszaválaszolni instán párkeresőknek, tök mindegy, milyen szöveggel jönnek.

2020. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A felkialtojelet felejtsd el, ez az elso lepes.
2020. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom milyen jellegű instája van a lánynak, de ha vannak ott pózolós képek is, akkor a leveled több száz olvasatlan között fog landolni, amire pár órán belül újabb kupac levél fog kerülni...

Írhatsz akármit, de ne fűzz hozzá sok reményt.

2020. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próba szerencse. Valamelyik képe alá írnék egy kommentet. Utána privtban is írnék neki valamilyen témával kapcsolatban. Találj ki valamit, nem veszítesz semmit.
2020. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!