Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ekkora baj, ha önmagam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora baj, ha önmagamat adom egy találkozás során? Nagyon kiábrándító?

Figyelt kérdés
Sosem játszom meg magam a randevúk alatt, nem próbálom magam szebbnek, jobbnak, másnak beállítani, mint ami valójában vagyok. Nem vagyok bunkó, de nagyon kedves sem. Tudom, hogy nőként fontos lenne, hogy aranyos, kedves, bájos, stb legyen, nem is mondom, hogy nem vagyok az, csak nem olyan nagy mértékben, mint az elvárt. A randik során jellemzően dicsérnek, hogy mennyire kedves, elragadó személyiségem van, állandóan csak a szépet meg a jót mondják, amitől én hányok. Persze, a randik alatt általában ott szokott lenni egy megfelelési kényszer, meg hogy hajlamosak vagyunk kezdetekben csak a szépet és a jó meglátni a másikban, de nekem ez nagyon erőltetettnek hat, olyan, mintha mindenáron meg akarna győzni engem is, magát is, hogy milyen jó vagyok. Ha megmondom nekik, hogy fejezzék már be az áradozást, nem vagyok tökéletes, randik alatt sem viselkedem úgy (egyébként sokan megmagyarázzák maguknak, ha épp nem elvárt módon viselkedek, vagy szólok a másikhoz, hogy miért is voltam olyan abban a pillanatban, de köze nincs az igazukhoz, és ez is taszít, hogy nem tudják megérteni azt, hogy csak magamat adom, abban a pillanatban azt a reakciót váltották ki belőlem, nem kell ebbe többet belegondolni), majd jön a lerázós szöveg, és próbálják belém magyarázni, hogy milyen értékes ember vagyok, és higyjem el magamról, hogy bármelyik férfi jól járna velem, meg igenis nagyon nagyon aranyos, kedves, jószívű lány vagyok. Ezek nekem annyira rosszul esnek, mintha arcon csapnának. Úgy érzem lelkibetegnek látnak, vagy éppen olyan embernek, aki nincs tisztában az értékeivel, pedig ez egyáltalán nem így van. Fiúk? Miért gondoljátokk azt, hogy ezzel az ömlengéssel szimpatikusabbak lesztek a lányoknak? Számomra sokkal szimpatikusabb, ha mond egy két kedves szót, de itt álljon is meg. A randi többi része alatt meg normálisan, kultúráltan el tudjunk beszélgetni. Ez olyan nagy elvárás?

2020. júl. 16. 10:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Valami más probléma van nálad, mert aki valóban így viselkedik, mint amit írsz,és önmagát adja, ott a férfiak sosem szoktak ilyeneket mondani: majd jön a lerázós szöveg:) Pont az ellentétje.Utána jön utánad ezerrel. Jönnek a telefonok, van aki kideríti hol dolgozol-és vár:D Szóval valami nem okés nálad..
2020. júl. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen, lehet az nem okés nálam, hogy saját maguknak nem tudják beismerni, hogy nekik ez így nem felel meg, de valamiért mivel lelki betegnak titulálnak (legalábbis úgy érzem), ezért próbálnak szép szavakkal lerázni, hogy ne sérüljek nagyon.
2020. júl. 16. 10:37
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Én pattintanálak azon nyomban, ahogy elképzeltem, hogy a gyerekeinkkel is ilyen fásult gyökér lennél. Milyen groteszk már belegondolni, hogy mondjuk egy anyáknapi műsort előadó kisiskolás brancsot leoltassz "önmagad adva". Ja, hogy nem? Máris hiteltelen vagy, ami szintén kuka.

Nemhogy örülnél neki, hogy a kiégettséged dacára valaki jót is lát benned. Nincsenek neked önértékelési gondjaid véletlenül?

2020. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Ok igy gondolnak rad (tevesen de siman lehet h oszinte) te meg szerintem még se adod onmagad, ugyanis ha azt mondanad vmi dicseretre, h attol hanynod kell nem hinnem, h sokan eroltetnek tovabb a randit.
2020. júl. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

Jatszod az eszed, anyukam - kulonben nem irtal volna ki rola kerdest.


40/N

2020. júl. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
Az én barátnőmben pont azt szerettem hogy játékos módon néha bunkó és mindig valami illetlen viccel tudott meglepni. Egyáltalán nem PC és sokat nevetünk emiatt. Szóval add magadat aztán majd lesz valaki akinek pont ezért fogsz tetszeni.🙂
2020. júl. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk amit itt összehordtál az inkább egy frusztrált lány leírása, nekem is van ilyen csaj ismerősöm és borzasztó vele kommunikálni. Sose tudom miért lehet megdícsérni ő és mi vicces a számára, kb olyan mintha üvegszilánkon sétálnék minden alkalommal amikor beszélünk.


Veled is kb így lehetnek a férfiak és ezt egyből megérzik rajtad.

2020. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

Nem olvastam a válaszokat, és nő vagyok.


Egy autót ha el akarsz adni, kitakarítod előtte. És ha autót veszel, akkor te se fogsz megvenni egy igénytelen szutykot, még akkor se, ha amúgy 2 nap alatt nálad is olyan lesz.

Ha pár kell, akkor "el kell adnod magad".

2020. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Kicsit magamra ismertem a leírásodban, és szerintem is önértékelési gondokkal küzdesz.

Én is mindenkivel szemben visszafogom magam, semlegesen viselkedek, nem szoktam kedveskedni, nem öltözök kifejezetten csinosan stb. Ennek ellenére ha valaki (akár csak egy jó ismerős, nem is feltétlenül férfi) azt mondja hogy szép, csinos, kedves, jó, értékes ember vagyok azonnal elkezdek agresszívan tiltakozni és legszívesebben eltűnnék azon nyomban. Feleslegesen mondanak ilyeneket, mert úgyse hiszem el.

Én részemről elég erőteljesen gondolkozok azon, hogy elmenjek pszichológushoz. Te?

2020. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9# De ezt miért veszitek támadásnak? Annyira rossz hogy még jogosan se lehet titeket megdícsérni.😔
2020. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!