Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Összejönnétek olyan férfivel, aki 26-28 éves és 19 éves kora óta nincsen párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Alapvetően ez a kérdés a jövőbeli énemről szól, mivel én még csak 22 vagyok.

Az a helyzet, hogy a következő éveimet nem szeretném párkapcsolatra, csajozásra pazarolni (ahogyan az előző hármat sem), ugyanis rengeteg dolgot tűztem ki magam elé célul, amibe a barátok beleférnek, kapcsolat nem.

Most kezdek szeptemberben egyetemen és magasan a legjobb szeretnék lenni, emellett mivel még csak angolul beszélek, legalább két másik nyelvet is szeretnék megtanulni és még dolgozni is kellene; ez még nem is minden.

A lényeg, hogy egy kapcsolat ebbe nem férne bele szerintem, de nem tudom, hogy ez vajon hátrány lehet-e később, hiszen elég nagy kihagyás az a majdnem tíz év. Vélemények?


2020. júl. 17. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a párom 26 éves és sosem volt barátnője munka miatt(alkalmi partnerei természetesen igen). Engem ez egyáltalán nem folyásol be.
2020. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Az a probléma, hogy az élet is szakaszokból áll, "lépcsőkből" ha úgy tetszik. Ez azt jelenti, hogy ha nem találod meg az arany középutat, tehát jelen esetedben egyből az 5. lépcsőfokra akarsz "ugrani", akkor - oké megteheted - kimarad az előző 4 lépcsőfok, ami azért elengedhetetlen én szerintem, nem fogsz hosszútávon jól járni vele.


A legtöbb embernél ez a gond egyébként, nem találják az arany középutat, vagy nagyon l*sz@rják mi lesz a jövőjükkel vagy ellenkezőleg túl sokat "aggódnak" rajta túl sok munkát ölnek bele, na de akkor felvethetjük azt a kérdést is, hogy ha ennyire a munkájára koncentrál, az nem felejt el élni is? Az ha valaki beletemetkezik a munkába, a karrierjébe ez esetben és hanyagolja az emberi kapcsolatokat effektíve a randizást ismerkedés stb stb. a másik nemmel például, akkor a később felépített karriert kivel fogja megosztani? Ha egyszer "nem jutott idő rá". Találd meg az arany középutat az jobban megéri hosszútávon, ezt vagy megfogadod vagy nem.

2020. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2 Értem, amit írsz, de azt hozzátenném, hogy nem CSAK a munkára koncentrálok, barátaim vannak, illetve hobbijaim is, egyedül a párkapcsolat az, ami szerintem már ebbe nem férne bele.

Erre azért nem mondanám, hogy "elfelejtek élni" :D

2020. júl. 17. 20:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy vannak barátaid egy dolog, az hogy van hobbid az is egy dolog, de velük nem fogsz mélyebb érzelmeket megélni, mert nem a párod a legjobb haverod, nem a hobbid bújik veled ágyba, megy el veled ide oda stb.


Akkor sem tudod megkerülni ezt a dolgot negatív következmények nélkül, tök mindegy, hogy most milyen "racionális" belemagyarázást akarsz nekem, de főleg magadnak beadni, te is tudod, hogy ez nincs igazán rendben, különben nem írtad volna ki a kérdést sem! Az hogy kiírtad sőt ahogy már megfogalmazódott benned a kérdés, úgy te is tudtad, hogy nem oké a dolog, sok munka, karrier, oké, ez mind szép és jó, de hol vannak a lányok? Később úgy is bánni fogod, lehet ezt megmagyarázni magadnak, de akkor is ez lesz, hosszútávon legalábbis biztosan.

2020. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Van olyan nő, aki igen, van olyan nő, aki nem. Én nem, de én egy vagyok a rengeteg nőből a földön, és látod, az első pedig hozzád hasonló férfival jött össze.

Megindoklom, hogy én miért nem. Úgy gondolom, hogy az önismeretnek vannak bizonyos részei, amiket csak akkor szerzel meg, ha volt(ak) komoly kapcsolatod. Én pedig az önismeret ezen részét nagyon keresem már egy férfiban. Nincs arra szükségem, hogy ezt mellettem próbálja megszerezni, De ezt nem minden nő keresi, más nőknek mások a preferenciái, főleg ha esetleg a mostani korosztályodban is keresgélsz majd.

Szóval élj úgy, ahogy te jónak látod és érzed. Csak arra figyelj oda szerintem, hogy ha megismerkedsz egy olyan lánnyal véletlenül, akivel úgy érzed, minden klappolna, akkor ezeket a célokat rugalmasabban kezeld. Mert elég ritkán fut az ember ilyen emberbe.

2020. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Az utolsó is csak megerősít engem kérdező. A nők tapasztalatot várnak, érzelmeket, amit egy haver, egy bármilyen hobbi nem tud megadni, legalábbis egy bizonyos formáját nem.
2020. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szoval csunya es/vagy alacsony vagy.
2020. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
De kerdesedre valaszolva: nem, mert nem tetszik a hozzaallasod sem a parkapcsolathoz, sem az elethez.
2020. júl. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#7-8 Na mesélj, ezt miből szűrted le? :D
2020. júl. 17. 22:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Összejöttem. 😊 Sosem választanék mást, mint a férjemet.
2020. júl. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!