Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon nagy hátrányból indulok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy hátrányból indulok a lányoknál,ha még nem volt barátnőm felnőttként?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, és senkim nem volt még, ennyi idősen ez nagy hátrány?

Én hátránynak érzem, de kíváncsi vagyok mások véleményére, főleg lányokéra.


2020. júl. 19. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Nem. Egyre törekedj, aki tökéletesen a másik feled.Addig ne aprózd el magad, és ne állj be a sorba.
2020. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Muszáj ezt minden nap kiírnod? Senki nem fog itt megszánni, egy potya szopásra.
2020. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

"aki tökéletesen a másik feled"



Ezt azért ne. Akkor örökké várhatna.



Olyanra várj akivel jól érzed magad, akivel nincsenek gátjaitok egymás között, aki tényleg hiányzik, ha nincs veled. De ezt a "tökéletes" dolgot ne vedd figyelembe.

2020. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Fontos különbséget tenni azok között akiknek nem volt még barátnőjük x évesen és lazán kezelik, nem ezzel kezdik a beszélgetést csak ha feljön a téma és mond annyit hogy szerett volna, de nem úgy jöttek össze a dolgok ahogyan szerette volna. Vagy a másik csoport aki látszik hogy emiatt o frusztrált es latszik nagyon zavarja ez őt es emiatt komplexusai vannak. De lényeg a lényeg nem baj csak te se kezeld ugy a dolgot mintha ez egetrengeto dolog lenne.
2020. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Nekem 32 évesen lett először barátnőm, semmiről nem maradtál le. Egyszerűen csak legyél normális férfi.
2020. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Ebben a korosztályban jellemzően két csoportja van az embereknek: az, aki pár hónapon belül összeköltözne, házasodna és maximum 2-3 éven belül gyerek(ek)et vállalna és azok, akiknek ez eszében sincs a közeljövőben, de valószínűleg később sem, hanem elvan hosszabb-rövidebb kapcsolatokban vagy egyedül. Nyilván az első kategóriába tartozó nőknél nincs esélyed, senki nem egy tapasztalatlan szűzfiúval szeretne szaporodni pár hónapon belül.
2020. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Hat nagy hátrány! 9 évvel le vagy maradva az átlagos fiúktól.
2020. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Már bocs, de addig még felnőtt sem vagy ha még nem is dugtál! Egy szerencsétlen lúzer vagy, semmi más!
2020. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%

7.


Egyes népcsoportoknál megfelelő ez az "átlag", máshol inkább 16-17 körül van.

2020. júl. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
8# 32 évesen szeretkeztem először egy csodás lánnyal, aki azóta a feleségem. Ne vedd el a kedvét a kérdezőnek, rengeteg szép év áll még előtte.
2020. júl. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!