Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék ismerkedni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni ilyen lányokkal?

Figyelt kérdés

21 éves, egyetemista srác vagyok, átlagos külsővel, viszont annál érdekesebb személyiséggel: elég sok minden érdekel, ami viszont a nagy átlag számára unalmas lehet: művészetek, politika, történelem, IT stb. A korombelieket érdeklő dolgok (bulizás, értelmetlen csevegés) viszont egyáltalán nem érdekelnek..


Ezek mellett még van egy furcsa dolgom, méghozzá azt, hogy nem tudok szexuálisan közeledni mások felé. Kezdetben azt gondoltam, hogy biztosan azért nem tudok lányokra úgy gondolni, mert homoszexuális lennék, ezért elkezdtem ismerkedni fiúkkal, aztán amikor oda került volna a sor, akkor is ugyanúgy jártam, és elég gáz volt mindkettőnknek a dolog. Olvasgattam erről az interneten, illetve különféle szakirodalmakban, és arra a következtetésre jutottam, hogy nagy valószínűség szerint aszexuális lennék. Aki nem tudná, hogy pontosan ez mit jelent, annak csak röviden annyit, hogy egy aszexuális ember nem akar / tud nemi kapcsolatot létesíteni más emberekkel.


Ez nálam nem azt jelenti, hogy impotens lennék, természetesen én is szoktam önkielégíteni, pusztán nem izgat fel face to face egy női / férfi test látványa.



2020. júl. 19. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Az első bekezdésedben tagoltak a bizonyíték rá, hogy létezik az a kategória, hogy "túl értelmes". Ezért nem fogsz kijönni jelenleg azokkal akik 20-25 évesek, ők annyira nem komolyak, mondjuk én is 22 vagyok lehet csak magamból indulok ki, de akkor is nagyrészt így van, minket még fűt a fiatalság a tűz stb. stb. 🤦‍♂️😃


A másik a szexualitás, ilyen korban vagyunk a csúcsán bárki bármit mond, szóval ha te aszexuális vagy, és pechedre mindig olyan lányokat fogsz ki akiknek a szex alap dolog és csinálni akarják amíg bírják, márpedig ebből van több (10 ből 8-9) akkor nagyon nem leszel boldog a későbbiekben, csak ha kifogod azt a szerencsés 1-2 lányt akivel ez működne hosszútávon.

2020. júl. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1 Azért a ló másik oldalára se esnék át magammal kapcsolatban ezzel a "túl értelmes" kategóriával, nem vagyok egy stable genius, csak nagyon más az érdeklődési köröm, mint az átlag korombelieké. Másnak az a pénteki esti hobbija, hogy elmegy bulizni, nekem meg az, hogy a helyi kisvárosi újságba írok cikkeket, mindenkit más kapcsol ki, viszont ettől még lehet a bulizós emberke is tehetséges és értelmes.


A második bekezdéseddel egyetértek, én is megkaptam már elég sok mindent ezzel kapcsolatban: (már akinek elmondtam)


"Biztos rossz lánnyal próbálkoztál.." "Ne legyél válogatós.." "Tuti meleg vagy, csak magadnak is félsz ezt bevallani.."

2020. júl. 19. 17:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

De akkor lehet, hogy tényleg aszexuális vagy, nem?


Pedig ezt már ebben a korban tudni kellene. Miért? 500 évig fogunk élni, hogy abból 20-30-40 évet nyugodtan eldobhatunk? Nem.


Nem kívánod meg a nőt aki előtted van meztelenül? Vagy voltál már nővel? Volt egyáltalán lehetőséged lefeküdni valamelyikkel? Ha igen éltél vele? Mert az, hogy aszexuális vagy, és az, hogy egyszerűen csak félsz, de még magadnak sem vallod be, az két külön dolog.

2020. júl. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3 Mitől félnék? :D Randiztam már lányokkal, két lánnyal jutottam el komolyabb dolgokig, az első komolyabb dolgom egy lánnyal az a csók volt, viszont nekem már az nem jött be, nem éreztem semmit, teljesen kellemetlen volt számomra, hogy egy másik emberrel összeérintem a szám.


Egy másik lánnyal pedig majdnem szexre került volna a sor, viszont nem vitt rá semmilyen vágy, hogy megtegyem vele, pedig külsőleg tényleg nem nézett ki rosszul, de valahogy.. nem éreztem rá kényszert, hogy megtegyem vele.

2020. júl. 19. 17:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is aszex vagyok, de nem vagyos lányos, tomboy stílusom van. 20 éves vagyok. A politikán kívül engem is érdekelnek ezek a dolgok, amiket írtál, viszont én a politikát kicserélném a tudományra. (bár..valaki szerint a politika is tudomány :D) Érdekelni érdekelnek ugyan ezek a témák, de nem értek hozzájuk komolyabban. Írj, ha van kedved. :)
2020. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Oké, akkor vagy aszexuális vagy, vagy... nem tudom kimondjam? Meleg. Homoszexuális.
2020. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 Írtam privátot, semmi bajom nincs a tomboy stílusú lányokkal, sőt. :D Imádom a metál / rock zenét, ha ehhez tartozik hozzá a stílusod.


#6 A kérdésemben már leírtam, hogy próbálkoztam fiúval, de abból is ugyanez sült ki.

2020. júl. 19. 17:21
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
Akkor aszexuális, más választás nincs. Azt mondod nem vagy meleg, jó, azt mondod nem félsz a nőktől csak nem indítanak be, jó, akkor csak aszexuális lehetsz. Vagy marad még egy opció, te saját magadat szereted, de olyan mértékben, hogy másnak már nem jut a szeretetből mert azt saját magadra fordítod.
2020. júl. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elsem tudom kèpzelni milyen lehet mosthalottam ilyenről elöszőr! 😳


ffi be ez hihetetlen .nem èrt valami trauma gyerek korodba ? Vagy valaki úgy közeledett felèd hogy sejtetted hogy nem okè valami tehát abuzus ?


Vagy nem tudtad valaki halálát feldolgozni gyermek korban ,vagy valaki elvesztèsèt tehát hirtelen lelèpett ?


Ezek szerintem mind befolyásoló tènyezők felnőttkorban mindenre kihat .jó gyenge növèny lányok lehettek mármint nem külsőleg hanem szenvedèly akarat ilyesmire gondoltam .

Ne haragudj de azt nem hiszem el hogy sem èlőben sem videóban soha nem èreztèl vágyat valaki iránt.

2020. júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!