Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anyukák egyedülállóként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák egyedülállóként tényleg esélytelenek párt találni?

Figyelt kérdés

Még ha nagyon csinosak is?


Olyan sok a perverz bolond férfi?



2020. júl. 20. 23:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
39%
Dehogyis. Elég sok igénytelen férfi van és itt is sok nő elmesélte már, hogy milyen könnyen találtak pasit. Maximum, az előtte lévő helyzethez kicsit lejjebb kellett adni.
2020. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
55%

Amíg találhatnak ugyanolyan külsejű, természetű, de nem anyukát, nem sokan vállalják a gyerekest. Túl sok feladással jár.

Azt gondolom, hogy ilyen esetben leginkább a baráti társaságban kereshetsz párt.


Természetesen, ha a pasi is gyerekes, akkor ez nem számít.

2020. júl. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%
27 éves férfiként nincs az a pénz amiért én összejönnék egy nővel akinek gyereke van.
2020. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Én lejjebb nem adom soha, akkor inkább egyedül maradok életem hátralevő részére.
2020. júl. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%
Minekutána esélyem sincs randevúzni - két hetente egy hétvége nem éppen stabil alap egy párkapcsolathoz -, így nem valószínű, hogy a közeljövőben párt találnék. A távolabbi jövőben meg már nem valószínű, hogy túl sokan kérnek majd az öregecskedő bájaimból.
2020. júl. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%

Én kétszer adtam esélyt egy 28 és egy 31 éves gyerekes nőnek.

Mind a két esetben a gyerek és az apja és az ezzel kapcsolatos folyamatos problémák ették meg a kapcsolatot.

Gyakorlatilag minden klasszikus gond ami hozzátartozik a gyerekneveléshez -abba nekem semmi beleszólásom nem lehetett. Mivel a gyereknek "van apja" és a nevelése rá tartozik nem rám.


Írhatnék egy kis regényt mennyi szarság volt ami szépen lassan elintézte azt, hogy arra a döntésre jussak: köszönöm de én ebből nem kérek (soha többet).


33F

2020. júl. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Annyi olyan hazas anyukat ismertem, ahol szerelmes lovag gyerekestol szerette volna a rossz hazassagban lako anyukat megszoktetni. De valoban sok pasit lattam, aki meg kulon jol is viszonyult a nem sajat gyerekhez.
2020. júl. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szintén elvált, gyerekes férfivel jöttem össze. 10 éve vagyunk együtt, a gyerekek lassan kirepülnek. Nem adtam lejjebb, semmivel sem rosszabb, mint az exem. Vajon a sok gyerekes és nem gyerekes pasinak mind jut gyerektelen, csinos, szingli 20-on éves. Kétlem.
2020. júl. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a gyerekes nőket. Volt pár, egyszer sem miattam ment el a kapcsolat, ennek ellenére a nyitottságom fenntartom h akár egy ilyen nővel élhessek boldogan.
2020. júl. 21. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
#6 csak nem kamionsofőr vagy?
2020. júl. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!