Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Önbizalomhiányos, csúnya szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányos, csúnya szűz lányként hogy lehet élni?

Figyelt kérdés
Beletörődtem, hogy soha nem lesz senkim. 23 éves vagyok, szemüveges, csúnya az arcom is, alacsony, kissé duci, de inkább olyan löttyedt duci, semmi forma. A pasikkal úgy állok, hogy a munkatársaim max köszönnek azt annyi. Életemben csak egyszer csókolóztam egy buliban, akkor is szerintem csak azért, mert dumáltunk valakivel, de mindketten nagyon részegek voltunk. Mivel elköltöztünk egy ideje, mostmár nagyon barátnőim sincsenek. Talán jobb is, a régiek is folyton csak bizonygatták mellettem, hogy mennyivel jobbak és szebbek nálam. Mióta új helyen lakok és felvettek, az új embereknek azt a sztorit adom be, hogy volt már kapcsolatom, csak csúnyán kihasználtak, még mindig nem bírom feldolgozni és ezért nincs szükségem senkire most... De igazából soha senki nem volt, és ahogy most érzem magam, szerintem nem is lesz. Én teljesen reménytelen vagyok minden téren. Ha valaha ramnéz egy pasi, akkor tudom, hogy csak azért teszi, mert csúnya vagyok. Mosdóban hallottam a lányokat többször is összesúgni, és nevetni rajtam. Másoknak könnyű lehet, akiknek legalább az arca elfogadható, vagy csinosak, magasabbak, és bomladoznak értük a pasik. Én meg teljesen magamba fordulok egyedül, nincs kiút már csak a halál. Nem akarok öngyilkos lenni, mert tudom hogy minden Isten akaratából van (nem vagyok keresztény, de vallásos vagyok), de mégis miért szánt nekem egy ilyen életet? Ilyen rondán aggszűz maradok életem végéig, soha nem fogom megtudni milyen egy jót szexelni, milyen ha valaki szeret, ott van melletted... Nem vagyok valami okos sem. Nincs semmim amit felmutathatnék, jogsim sincs, diplomám sincs, szerintem egy kalap sz*r vagyok. Szegények is vagyunk, minimálbérért gürizek, ha nem dolgozok akkor a beteg nagyszüleimről gondoskodok, közben még unokaöcsémre is vigyázok. Nincs időm sem pihenni, se ismerkedni, se sportolni, egy filmet megnézni, akármit. Ezen kívül mostanában így csak zuhanok mélyebbre a depresszióba, éjjeleket nem alszok, hullafáradt vagyok napközben, minden apróságtól pánikrohamaim lesznek. Én főzök, én vásárolok, nekem kell a házat rendbe tartani otthon, nővérem megteheti hogy lelép aztán csinálj mindent. Kezd elegem lenni lassan mindenből, és egyre nehezebben bírom. Ti hogy oldanátok meg ezt a helyzetet, mit tennétek? És kétlem hogy bármi könnyebb lesz, inkább csak nehezebb ahogy telik az idő.

2020. júl. 21. 02:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Milyen értelemben tartod magad csúnyának? Ápolatlan az arcod? Nem jó az arcberendezésed? Sebes? Elszíneződött? Sok rajta az anyajegy? Vagy más? Az alakoddal még kezdhetsz valamit, de az arcodból is kihozhatod a lehető legjobbat. Ha testileg egészséges vagy, akkor hidd el, nincs minden veszve.
2020. júl. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Figyelj, én ahogy végig olvastam a sztoridat, már a felénél éreztem, hogy itt a legnagyobb gond a depi.

Tudom mert én is voltam mélyponton, többször is sajnos.

Én férfi vagyok ugyan, de hidd el, ha a lalked nincs rendben, az ki ül a kisugarzásodra is.

Engem többnyire jobb képűnek mondanak persze, nem mindenki.

De képzeld el, mikor ezen a ponton voltam amin te, a kutya rám sem nézett,mert látszott rajtam a bú, és a bánat, egyszerűen ki ült az arcomra az élet undor.

És valljuk be, kinek kell egy ilyen ember...?

Abban a pillanatban ahogy sikerült össze szednem magam, vidámabb voltam, pozitívabb, a kisugárzás is sokkal megnyerőbb lett a csajoknál.

Ehhez társult egy alap járaton jó duma (humorérzék) is persze.

Sokszor úgy is be csajoztam, hogy nem is akartam.

Hidd el 1 csajnak ez még könnyebb.

Lehet arra gondolsz, hogy nem mert elégedetlen vagy a külsőddel, de hidd el szerintem 50%-ban,csak túlzottan maximalista vagy magaddal szemben, aminek azaz eredménye, hogy jön a totális, testképzavar, abból pedig az önbizalomhiány, ami szépen rád ül, és még azt is el üldözöd, aki amúgy közeledne feléd.

Szívesen még nézném a külsődet, és szívesen mondanék rá őszinte véleményt, ha akarod.

Semmi hátsó szándék nélkül.

F

2020. júl. 21. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Egyáltalán nem érdemes beletörődni nagyon fiatal vagy. Le tudsz fogyni, elkezdhetsz sportolni, meg lehet tanulni sminkelni, a szemüveget kontaktlencsére cserélni.

A nővéredet be kell fogni a házimunkába, illetve nem gondoskodhatsz az összes családtagodról egyedül, akkor lenne időd magadra. Kereshetnél jobban fizető munkahelyet is. Ne hagyd magad kihasználni!

2020. júl. 21. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
Küldenél privátban egy fényképet? Kiváncsi lettem, normális választ írok, ígérem!
2020. júl. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Fiatal vagy, így rengeteg esélyed van egy kiegyensúlyozott kapcsolatra, viszont ha magadban nem hiszel, ki fog? Említetted, hogy csúnya az arcod, odafigyeléssel, ápoltsággal tudsz valamennyit javítani, illetve ott a smink is. Edzéssel le tudod dobni a kilókat és pár éven belül olyan testet csinálsz magadnak, hogy minden férfi megfordul utánad. Mindenki abból epítkezik, ami van, próbáld a maximumot kihozni magadból és visszajön az önbizalmad is!
2020. júl. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%

Ha nem kamu a kérdés akkor ismerkedjünk.


Üdv egy 27 szűz éves dagi srác voltam.

2020. júl. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Hozzám a héten elvileg érkezik 2 kölyökkutya. Nekem ők az utolsó reményeim, a depresszió meg minden más ellen.

Amúgy nekem is ronda a fejem (is). Ezen semmi nem segít, a smink egy baromság, le kell mosni, ha egyáltalán elviseli a bőröd...

2020. júl. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Leírásod alapján bőven tudsz min változtatni. Az alak csak és kizárólag rajtad múlik. Ugyan kövér nem voltam, de volt rajtam egy kis plusz, 4 éve kezdtem aktívan sportolni, idősebben, mint amennyi te most vagy, fél éve a kajára is figyelek (nem betegesen, csak úgy nagyjából), és bomba alakom lett. Ja, és alacsony is vagyok, de azt sose éltem meg problémának. Kifejezetten szexepilem.

Szemüveg lehet szexis is, jól kell keretet választani, illetve a kontaktlencse sem ördögtől való. Egy jó, arcodhoz illő frizura rengeteget tud még dobni, megfelelő arcápolási rutin, előnyös ruhák.

A sportot még egyszer kiemelném, mert nem csak fizikailag, hanem mentálisan is rendbetesz, főleg, ha közösségbe jársz. Nálunk páran összefogtunk, az igazán duci lányok karantén alatt 10-15 kg-tól szabadultak meg. Támogatjuk egymást, tippeket adunk, edzéseken pedig nagyon felemelő, ahogy fejlődünk.

Szóval szedd össze magad ahelyett, hogy már a sírodat ásod. Nehéz, de eredményt hoz, míg a vegetálás, szenvelgés nem változtat semmin.

2020. júl. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8%
Észre kellene venned a nem teljesen tökéletes külsejű férfiakat is, mert közülük vannak páran, akik szívesen összejönnének veled.
2020. júl. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
nálam is ez a helyzet és őszintén szólva fogalmam sincs meddig leszek képes ezt még elviselni. Nekem is az arcom ronda, és nem, nem segít rajta a smink se. A pasik se érdeklődnek irántam, inkább kerülnek, bár nem hibáztatom őket, mert tényleg elég rossz a helyzet, de attól még rosszul esik. Pedig egyébként vékony vagyok. Kiskorom óta azt képzelem, hogy milyen lesz majd szerelmesnek lenni, de még barátom se volt. (kb egy korúak vagyunk). Abban reménykedtem,hogy az idővel javul a helyzet, de az én esetemben is rosszabb lett, mivel a depresszió, szorongás miatt betalált pár betegség is, amitől már kb zombi kinézetem is van a csúnyaság mellé. Talán az önbizalom az ami valamennyit segíteni tudna és ha ennek hatására vicces és nagydumás lennék. De, hogy legyen az embernek önbizalma ha folyton a rosszat kapja egy olyan dolog miatt, amiről nem tehet és amin nem lehet változtatni?! Úgyhogy nehéz, de ezt csak az érti aki ebben benne van, másnak ez olyan, hogy "dehogy vagy csúnya, csak nincs önbizalmad","nincs olyan, hogy csúnya" "használj sminket az segít", "fogyj le és megvan oldva", "nem baj, mert lány vagy". Bár nemtúl pozítív hozzáállás és sajnos én sem tudom a megoldást de legalább tudod, hogy nemvagy vele egyedül.
2020. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!