Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék gyereket, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék gyereket, de nem tudok hosszú távú kapcsolatot fenn tartani, vagyis nem akarok? Más is van így?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok, szeretnék gyereket, de párkapcsolatot hiába próbálkoztam, nem tudok fenn tartani pár évnél tovább, egyszerűen ellaposodik, megunom a lányt(tudom ez csúnyán hangzik) és ezért előbb utóbb vége a dolognak.

Volt több próbálkozás is, voltak pár éves kapcsolataim, jelenleg egy 7 éves kapcsolatban vagyok, de már csak szenvedünk, nagyon, pont eh miatt kapaszkodtam a dologba, de el kell engedni, egyszerűen elmúlt és értelmetlen ez a kapcsolat már, lehet velem van a baj, vagy a lányokkal akiket találok, de első 1-2 év rózsaszínköd szerelem, utána egyre inkább múlnak az érzések és laposodik a dolog, 3-4 évtől már csak szenvedés. Lehet nekem nem való a hosszútávú monogám kapcsolat, lehet a lányokkal van baj, kívül gyönyörűek, irigykednek haverok, de belül üresek sajnos és beképzeltek, akikkel összejövök, lehet ez a baj, külső rövid távon megfog, belső meg hosszútávon nem, nem tudom, nem fognám rájuk, lehet én vagyok defektes, nem ez a lényeg.

A lényeg szeretnék gyereket, de így sosem lesz, azért meg nem szenvednék tovább egy kapcsolatban, hogy gyerek legyen.



2020. júl. 21. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy üresek és beképzeltek? Ezt nagyon gondold át mire érted mi irritál így és azt próbáld kiszűrni kövi kapcsolatnál.
2020. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Éretlen vagy.

Mégis mit vársz, hogy majd örökké rózsaszín köd lesz?

2020. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így jár az aki csak külső miatt jön össze valakivel mert jól néz ki, jó lesz dugni a haverok irigykednek....közbe meg a gyakorin írod, hogy üres, beképzelt picsák.... Gratulálok! Ennél felszínesebben nem élhetnéd az életed!
2020. júl. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy "belül üresek és beképzeltek", általában mennyi idővel a megismerkedésetek után derült ki számodra az eddigi kapcsolataidban?
2020. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezen még nem gondolkodtál?

[link]

2020. júl. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!