Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 34 éves vagyok, megismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 éves vagyok, megismerkedtem egy 28 éves lánnyal pár hónapja, és alapjáraton nem úgy nézett ki, hogy járni fogunk. Kérdés: a történet alapján Ti(fiúk) jártatok volna vele? Lányok véleményére is kíváncsi vagyok? Többi lent:

Figyelt kérdés
A lánnyal egy utazócsoportban ismerkedtem meg nemrég, és találkoztunk, ő Máltára akart utazni, és volt egy ingyen jegye, és szimpatikusnak talált. Kapóra is jöttem, mert ott volt egy barátom, és meg akartam már látogatni. Úgye jött a COVID, és le kellett mindent mondani. De tartottuk hellyel-közzel a kapcsolatot. A lányról tudni kell, hogy rengeteg lelki problémája van. Az előző barátja csalta, és verte, 2 évig voltak együtt. De a lány vele maradt, mert szerette a rosszfiúkat, akik BMW-vel mászkálnak. Amúgy ennek ellenére nagyon olvasott volt, és okos. Én teljesen más fajta ember vagyok, ezért nem is gondoltam, hogy lesz valami közöttünk sohasem. Mivel elég jól nézett ki, ezért forogta nála a partnerek, és mivel én tök átlag vagyok ezérthát jó ha negyedévente egy lány rámnéz. (400 matche volt tinderen - nekem 40 van egy évben összehasonlításképp) Szóóval, úgy alakult, hogy az egyik tinder barátja lapátra vágta, és nálam vígasztalódott. És mindig mondtam neki, hogy nekem ez nem jó, hogy lelki szemetesládának használ. Aztán csak-csak kierőszakolta, hogy egyszer feljöhessen hozzám. Ettünk egy pizzát, és mondta, hogy öleljem hát. És mit ad Isten, nyilvan éltem a lehetőséggel, és lekaptam. Akkor mondott egy olyat, hogy amúgy nem jövök be neki, mert kopaszodom, és pocakos vagyok (am persze ki is vagyok gyúrva, egy tökéletes kockahas eléréséhez sokat kellenne fogyoznóm), meg a harmadik nem is vagyok rosszfiú. ELőször nem is beszéltünk erről, cska feljött hozzám, meg nálam aludt, a szex sajnos nem indult be, mert érzelmileg nem tudtam hozzá kapcsolódni, és emiatt performance issue-k léptek fel :D Még mindig az előző nagyfarkú BMWs barátjáról beszélt, akiért odavolt. És még előttem 1 héttel is felhívta, hogy beszéljenek, plusz a másik tinder hapsit is, akivel közvetlenül előttem járt. És kérdeztem tőle, hogyha velem akar járni, miért róluk beszél? És mondta, hogy azért akar velem járni, mert én legalább elviselem őt. Erre aztán teljesen begőzöltem. Tudom, hogy nem vagyok egy Adonisz, de azért brutál alázásnak éltem meg. És mondtam neki, hogy egy kapcsolat törődésről szól, azért vagy a másikkal, mert bejön neked, vagy imádod őt, és a többi, érzelmek, érzelmek, érzelmek...persze ezt nem fogadta el érvelésként. Utánam 2 héttel már összejött egy szépfiúval, szóval maradandót nem alkothadtam benne. Fiúk, Ti jártatok volna ilyen lánnyal? Lányok szerint is helyesen döntöttem, hogy nem mentem bele ilyenbe? Rólam egyébként azt lehet tudni, hogy volt már 10 barátnőm, mindenkitől tanultam valamit, nem vagyok egy lúzer fajta, csak nekem fontosak az érzelmek is, nem csak az, hogy baszunk a vakvilágban.

2020. júl. 22. 17:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Nőként írom, hogy jól döntöttél, ennek a nőnek azért kellettél volna, hogy ne legyen egyedül.
2020. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
86%
Én nem jáertam volna.
2020. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen jól tetted.
2020. júl. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Trollnéni vagy trollpapa, megint kezd beborulni a naccságának az elméje?:D
2020. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Lachesys ***** válasza:
76%
eleg gyenge kamu.
2020. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Figyelj a csaj tök nyíltan lelki szemetesládánal használt. Jobban belemész, beleszeretsz, te szívod meg. Jól jártál hidd el.
2020. júl. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

28 éves lány....

Járunk....

Ja meg a tinder...

Szerintem te még nem nőttél fel....

2020. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%
Incel vagy és ez a kamukérdésed.
2020. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%
Mért olyan biztos, hogy ez kamu?
2020. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18%
Ilyen hülyeséget összezagyválni! Te még dugni sem tudsz, ergo a r...bancoknak sem kellesz pár éjszakára. Mi ezen a kérdés? Hogy komoly kapcsolatot akartál egy ringyóval és hogy hülye vagy-e?? Igen.
2020. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!