Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet a (netes) társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a (netes) társkeresési tűrőképességen javítani, és a bizalmat megtartani a beszélgetőtársad iránt?

Figyelt kérdés

A feltett kérdésem adott, és az oldalon lévő sok-sok tapasztalat miatt úgy éreztem, hogy érdemes felvetnem ezt a témát, ha még nem is használtam erre az oldalt (csak is olvasgattam előtte).


Kezdem is ott, hogy sajnos nagyon sok kudarcon estem át mióta társkeresőre regisztráltam, ilyen például, hogy egyszerűen csak töröltek a beszélgetés közben, vagy egy idő után már nem válaszoltak, vagy éppen elfogyott az érdeklődés és emiatt halt ki a beszélgetés.


Egyre jobban azt veszem észre, hogy nagyon romlik a tűrőképességem és ez kihat a beszélgetéseimre is. Sajnos, egy nagyon rossz pillanatban jött ki rajtam, és egy igazán jól alakuló dolognál "sikeresen" elfáradtam, és töröltem magam, amit nyílván megbántam... :(


Ti hogyan tudjátok ezeket a kudarcokat feldolgozni (akár női, akár férfi oldalról is), hogy valóban minőségi kapcsolatot tudjatok kialakítani, és tényleg megbízzatok abban, akivel épp beszéltek?


Ha éppen volt ilyenben részetek, nyugodtan írjátok le, és hogy hogyan sikerült feldolgozni.



2020. júl. 24. 20:02
 1/1 anonim válasza:

Hát ugye elsősorban egy beszélgetés akkor marad abba, ha nem tudod lekötni az adott illető figyelmét.

Nőknél úgy tudod fenntartani ha mesélsz magadról pár érdekes történetet ami nem mindennapi, ezzel is felkelted az érdeklődését. De én inkább a face to face-es megoldást javaslom, mert az sokkal emberibb mintsem vakon társkeresőn írogatni naphosszat.

2020. júl. 27. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!