Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálnak emberek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálnak emberek ilyen hatalmas problémát abból, hogy ki kezdeményezzen vagy hogy ki fizessen egy kávézóban?

Figyelt kérdés
Nekem ezek annyira piti hülyeségek... Nagyon sok ilyen kérdés van, nem értem, miért kell ekkora feneket keríteni ennek. Sokan miért nem tudnak kicsit lazábbak, kevésbé karótnyeltek lenni és hagyni, hogy a helyzet adja magát?
2020. júl. 25. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

*kevésbé karótnyeltek lenni


Egy kifejezést akkor használj, ha tudod az értelmét és valósan használni is tudod, mert így elég viccesen néz ki, hogy használsz egy olyan kifejezést ami nem is ide illik és még te akarod előadni a valakit, mikor ordít ez az írásodból:D.

2020. júl. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Fogadjunk te vagy az aki feltette az előző kérdést, hogy a nő fizessen mert ő hívott meg téged. :D
2020. júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kuka
2020. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, én nő vagyok, de az a kérdés (is) inspirálta ezt. És nem értem, miért kell ezen ennyit problémázni, főleg a férfiaknak. Mi olyan rohadt nehéz benne? Még számomra is természetes, hogy néha fizessek vagy kezdeményezzek. Nem kell ezt ennyire felfújni. Undorodom attól, mikor valaki ezzel piszmog meg hisztizik emiatt, mintha olyan hatalmas dolog lenne.
2020. júl. 25. 11:11
 5/11 A kérdező kommentje:
És igen, annál a kérdésnél is azt nem értem, hogy az a pöts miért nem képes férfiként viselkedni. Mi olyan nagy dolog abban, hogy valaki fizet egy kávét magának vagy legalábbis felajánlja?
2020. júl. 25. 11:12
 6/11 A kérdező kommentje:
1: miért, az szerinted nem karótnyelt, aki ahelyett, hogy élvezné és lazán kezelné az ilyen alkalmat, folyamatosan azon kattog, hogy "úrizstenginegkénevizetni" meg ahhoz is mulya, hogy valakivel beszélgetést kezdjen másodszorra? Az ilyen emberek a szemembem görcsösek, karótnyeltek, folyamatosan mindenféle szabállyal jönnek.
2020. júl. 25. 11:14
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kezdeményező nőknek nagy része nincs megbecsülve szinte a legtunyább férfi által sem. Nagyon ritka az olyan érett gondolkodású 30-40es férfi, aki a kalandok és nők kihasználásának századában Úriember módjára megérti és tiszteli azt, hogy a nők min. 90%-a komoly kapcsolatot és családot akar alapítani. Nagyon sajnálom, hogy az elmúlt 30 éveben ennyire felhígult a férfiak nevelése és tartása ezen a kontinensen.
2020. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hm,az biztos h nagyon megvaltozott.De huszoneves férfiak arra panaszkodnak h a velük egyidos nők inkabb 30as pasival akar kezdeni. Egzosztencia miatt? Vagy mert az a ferfi érzelmileg érettebb? Mennyire jellemző ez? Állítólag igy sok prpblematol megkimelik magukat a csajok a pasik meg a tenyerukon hordozzak mivel szépek csinosak . A sok huszoneves pasi meg idosebb nokhoz megy h az onbecsuleset helyreallitsa.
2020. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kommunizbusban nem voltak ekkora anyagi kulonbsegek. Akkor meg inkabb a jellemet nézték.


Mai világban nők rájöttek h gazdagabb pasi mellett sokkal jobb életük lehet.De amugy férfiak meg rohadtul a csinos csajok utan mennek. Ez van. Fogysztoi társadalom. Pénz felertekelodott,az jelenti a pontencialt.

2020. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En gyanitom h sok pasi szeretne baratnot kozben meg attol retteg h anyagilag meg ratermettsegben elég jo lesz e a nőnek,vagy egy jobb pasi elviszi az orra elől.

Kell nekik h fel tudjanak mutatni egy baratnot,az enkepuknek kell.

2020. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!