Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért nem vonzó?

Figyelt kérdés

Az ismerősi köröm tudja rólam, hogy egy rendes, megbízható férfi vagyok, aki pár éven belül szeretne családot. Megvan hozzá a kellő anyagi tőkém is, mérnöki diplomás és jólfizető állásom van, vannak hobbijaim, átlagosan nézek ki. (180/65/ kevés izom, divatosan öltözöm 😀) Ugyan ezt a mentalitást próbálom sugallni társkeresőn is, de nyilván ott nehezebb átadni ezt.


Sok nő sírását hallgatva nekem ritkaság számba menő pasinak kellene lennem, akiért rendes, tisztességes értelmes és minimum átlagos külső tulajdonságokkal rendelkező lányok sora állna (lévén állításuk szerint ilyen nincs....). Ehhez képest sem társkeresőn, sem ismerősi körben nincs "szerencsém", már a képeknél elhasal a dolog.



2020. júl. 30. 12:13
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja, volt már több éves párkapcsolatom olyan lánnyal mint amit továbbra is keresek, ne gyertek az incel dumával.
2020. júl. 30. 12:15
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Valószínűleg nem átlagos, hanem az alatti a kinézeted és nem tudod magad jól előadni.

Amúgy azt felejtsd el, hogy a nők mit mondanak, hogy mi kell nekik. Sose azt nézd, hogy az emberek mit mondanak, hanem azt, hogy mit csinálnak.

2020. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

A 180/65-tel van a gond. Kevés az a 65kg nagyon.

A legtöbb nő mostanában szimoplán kövér. Egy vékony srác mellett még kövérebbnek látszik, amit nem bír el a nők egója.

2020. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom, a neked tetsző nők nem erre vágynak és nem jössz be nekik. Aki meg ilyen pasiról álmodozik, azt te nem veszed észre mert kövér, szemüveges stb.
2020. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Mik a hobbijaid?
2020. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Hát ez inkább kislányos testalkat, ez alapján nem biztos hogy megmozgatsz bennük bármit is.


Az én barátnőm is mindig dícséri meg fogdossa a karomat és mondja hogy milyen szép nagy hátam van, pedig én is csak 182/82kg vagyok némi izommal és apró pocakkal.

2020. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy nálatok mégis mit jelent a némi izom? 175 centi vagyok, 82 kiló. Lapos has, 1-2 hónapos kondi. Ha az én minimális izomtömegemmel és kevés zsírommal vagyok ennyi kiló, akkor rajtatok mégis milyen izom van? :D Mert rajtam ennyivel elég kevés...
2020. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

"Ehhez képest sem társkeresőn, sem ismerősi körben nincs "szerencsém", már a képeknél elhasal a dolog."


Akkor nyilván elsőnek a külsővel van baj, vagy előnytelenek a képeid.

Egyébként az én szemem is megakadt a 180/65 kilón.

Az nem picit izmos, hanem valószínű egyáltalán nem az inkább csontsovány. A srác aki tetszik nekem 165/60-65 és ő picit izmos.

Szerintem kezdj el sportolni.

2020. júl. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

Hát ha nekem egy társkeresőn azzal nyitnál, hogy pár éven belül gyereket akarsz, vagy ez szerepelne az adatlapodban, instant menekülnék.

Akarok majd családot, HA olyan kapcsolatban vagyok. Nem szimpatikus ez a "kb mindegyki, csak legyen a gyerekeim anyja". Nyilván erős túlzás, mert válogatsz, de attól még nyitásnak ez kifejezetten kellemetlen.

Az külön ijesztő, hogy ennyit írsz csak magadról. Van pénzed, családot akarsz, meg néha hobbizol. Egy ember nem ennyiből áll.

2020. júl. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Futás

Kerékpározás

Túrázás

Fotózás

Egyéb labdajátékok


Válogatott sportoló voltam 8 éve, egyetem előtt, nagyjából hasonló izomtömeggel. Hacsak nem kezdek el proteint meg egyéb testtömeg növelőket szedni ez ennyi is marad... (ilyenkor hol van a fogadjunk el mindenkit olyannak amilyen, ne akarjunk mindenkit erőszakkal! megváltoztatni? 😂 jártam kondiba 3/4 évet, mert bár ellenzem, akkor csak arra volt lehetőségem, mentek azok a gyakorlatok ezzel az izomtömeggel, mint másnak +20-al)

2020. júl. 30. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!