Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mit gondoltok egy olyan 32 éves férfiról, aki mindig feketét visel? Fekete cipő, ahhoz fekete nadrág, és fekete ing vagy póló. Minden évszakhoz 3 fekete cipő, 3 fekete nadrág, 3 fekete felső. Munkahelyemen persze mást, ott meg van határozva.

Figyelt kérdés
2020. júl. 30. 21:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos magára mos :) Nőben is ismerek ilyet, nem is egyet, eleinte fura volt, de megszoktam. Egyik sem volt depressziós vagy ilyesmi. Ez nem zavarna.
2020. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Fiatalok is menőznek feketében:

[link]

2020. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49%

Én nagyon szeretem a színeket, szeretek mosolyogni, vidám lenni. Igyekszem színes ruhákba járni, persze ízlésesen, hogy még pozitívabb legyen a kisugárzásom.


Számomra ez szomorú,gyászos és lehangoló. Tőlem nézhet ki akármilyen jól az illető, de ha minden egyes nap tetőtől talpig csak feketében lenne, nekem attól csak depressziós hangulatom lenne. :(

2020. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
esetleg a kék, ami még néha jöhet
2020. júl. 30. 23:59
 15/19 anonim ***** válasza:

Miert nem szereted a színeket?

Milyen a stilusod a feketen belül?

Emos,rockeres,elegans,farmeros laza,csipkes....?


Miert hordod a feketet? Kevesebb kg mutasson vagy h magabiztosnak mutasson?

2020. júl. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 MolotovPunk ***** válasza:
50%
Igaz nőknek szólt a kérdés,de kb az a véleményem,hogy szereti a rock -metál zenét.Sima hagyományőrző ember.Én nőben is ismerek ilyet,aki most 30 éves,de mindig fekete ruhákban jár,ami jól is áll neki,sőt én is szeretem a fekete ruhákat 30+ után is.Ez egy életérzés is lehet,nem kortól függ ez.
2020. júl. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 MolotovPunk ***** válasza:
Az öltözködés zenei irányzatokkal is összefügghet.Az még nem jutott eszedbe?
2020. júl. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51%
Semmit nem gondolok, én is gyakran hordok feketét. Szeretem ezt a színt.
2020. júl. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
68%

Örülnék, könnyű lenne a közös mosást logisztikázni - nekem is 95%-ban fekete ruháim vannak, néhány sötétkék vagy sötétszürke darabbal. Ha azok elhasználódnak, szerintem csak feketét fogok venni helyettük.

Egyszerű, letisztult, elegáns szín.

26N

2020. júl. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!