Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rengeteget dolgozom és kezdem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteget dolgozom és kezdem felépíteni az anyagi hátterem mégse kellek egy átlag nőnek se, miért van ez?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a társasági ember. Én nem szeretem a koncerteket inkább szívesebben ülök be egy színházba vagy megyek kerékpározni.


4 év munka alatt vettem egy saját autót 1 millióért, a szakmai tudásomat felhasználva építettem egy garázst ami majdnem kész van.


Magamra mosok és takarítok, jó ízlésem van dolgokhoz és a logikus döntésekhez.


Sportolok hétvégente, mert csak akkor van energiám és időm .


A naptárt megnézve arra lettem figyelmes, hogy három hónap múlva 26 vagyok...


És az életem még mindig arról szól dolgozok hazajövök, tusolok, kajálok, megnézek egy sorozatot és alszok.


Tavaly leálltunk 3 hétre és nem dolgozunk akkor szó szerint olyan volt, mintha kitöröltek volna az életből és cél tudatlanul lebegnék a föld peremén.


Akkor mentem fel BP-re és vásároltam autót és nyaraltam egyet egyes egyedül.


Előtte való éven volt egy lány az életemben aki kosarat dobott nekem, nem tudom mit hittem de azt gondoltam ő volt a nagy ő...



-------


igazából nincs senkim, nem tudom, hogyan és miben kéne változtatnom.



2020. aug. 1. 19:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

"És az életem még mindig arról szól dolgozok hazajövök, tusolok, kajálok, megnézek egy sorozatot és alszok."


És mikor akarnál a nőkkel foglalkozni? És miből?

2020. aug. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%
JÓ REGGELT! A nők a számukra TÖKÉLETES férfit keresik, nem adják lejjebb. Ezt a kommentemet meg jól diszlájkolni fogják, pedig tudják, mennyire igazam van.
2020. aug. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%
Figyu, ez még az a kor, amikor csak az számít, hogy nézel ki, mennyire vagy menő. Az anyagiak akkor jönnek számításba, amikor a nők kénytelenek beletörődni, az életben nem tudnak már jó pasit fogni és gyorsan keresnek egy középszerű, unalmas, de jól kereső pasit, még mielőtt kifutnának az időből.
2020. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Kaptál egy kosarat egyszer egy lánytól, nagy ügy. Egyszerűen még nem találtad meg az emberedet, ennyi. Az írásodból úgy tűnik semmi gond nincs veled, majd jön a szerelem, amikor ott az ideje. Esetleg többet járj el barátokkal, kollégákkal ide oda és akkor lesz esélyed ismerkedni nőkkel. Férfi vagy, legyél kezdeményező. Neked könnyű, bármikor leszólíthatsz egy nőt. Fordítva a nőknek sokkal nehezebb, nem lehet csak úgy nyíltan kezdeményezni, mert akkor túl "könnyű" lenne.
2020. aug. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%
3. Igaz. Majd 30 felett jonnek a gondok, amikor arra lesznek kivancsiak h miert csak netto 300 at keresel 4-500 helyett, miert 1 millios az az auto es miert nem legalabb 3, miert alberletben laksz, miert nem sajat lakasban (hitel okè). Lehet lepontozni de igy van
2020. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
13%

Alacsony vagy? Csúnya? Mert ha bármelyikre is igen a válasz, akkor megvan az ok amiért nem sikerül.


Ha pedig alacsony és csúnya is,akkor jobb beletörődni.

2020. aug. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

Gyakorlatilag benne van a kérdésedben egy halom dolog, amiért nem kellenél:


-rengeteget dolgozol (pedig normálisan meg lehet élni 8 órás melóval is és mellé panaszkodsz, hogy az olyan alap dolgokra, mint a sport, is csak hétvégén van időd.)

-nem vagy társasági ember

-emiatt nincs is semmi öröm az életedbe és hidd el, ezen nem egy kapcsolat fog segíteni, ha egyedül sem megy

-emellett mártír is vagy


Nem, én nem akarnék összejönni egy ilyen emberrel. Inkább keressen havi 150-et, de legyen tisztességesen ideje rám és ne szenvedjen össze-vissza, tök tartalmatlan életet élve.

2020. aug. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
19%
7: ezek vagytok ti nők, mindenkiben azonnal meglátjátok a borzasztó nagy "hibákat"...
2020. aug. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
#8: az, hogy te szociopata alkoholista vagy, aki semmire se vitte, nem "apró hiba".
2020. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk ismerkedhetnél. Ez jó kezdés lenne.

Egyrészt rutint szereznél a másik nemmel való viselkedésben, több ismerősre tehetnél szert (akár férfiakra is, bátyjuk, öccsük stb.), és - ki tudja - még esetleg be is csajoznál közben.


Lövésből lesz a gól, te meg közben át sem léped a felezővonalat.

2020. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!