Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes elválni az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elválni az ilyen nőtől akinek a legfontosabb hogy a gazdag barátnői után menjen az életben?

Figyelt kérdés

5év vagyunk házasok.32 éves a lány én meg 33 vagyok.

Üzletházban dolgozik irodai asszisztensként én meg területi képviselő üzletkötő vagyok.

Mikor házasodtunk tele voltunk tervekkel de egyikünk se nem lett előléptetve.Fizetés is alig nőt.

Problémák nőttek.A legfontosabb hogy sok jómódúbb barátnője van melóból és az életben is akikkel tornázni jár ilyen női fitneszbe.egész nap csak azt hallja tőlük hogy az instára ki milyen képeket rakott fel az új ruhájában hétvégén ki hova megy wellneszre melyik étteremben fognak vacsorázni...és ezt így sokáig lehetne folytatni.

Mi egyszerűbben élünk de nagyon akar hozzájuk hasoníltani de nem fog mert átlagos kerestű lány meg én is az vagyok.

persze mostanában csak ez a viták forrása hogy a barátnői mindig valahova mennek mi meg nem.

De mikor felhozom neki a pénzt csak durrog de nem tud rá mit mondani.

Van ennek így értelme?Normál ember sose nem lesz olyan mint ezek a vállalkozófeleségek vagy eltartott üzletember asszonyok miért akar valaki is ezekhez hasonlítani?

Aztán ezt a párkapcsolatára is kivetíteni?



2020. aug. 4. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki hogy menjen. De aztán vissza se jöjjön.
2020. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hónapok óta ez jár a fejemben mert minden nap erről szól ki hol volt mit csinált neki meg nincs pénze sose semmire.

De mondtam neki hanyagolja a gazdag barátnőit vannak mások is de neki az kell mert azok mindent jól tudnak.

2020. aug. 4. 13:51
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Jómagam sose akarnék ilyen körhöz tartozni. Az ilyen embereknek nincsenek életcéljaik amit saját erejükből megvalósítanának. A társadalom felé mutassuk mink van. Az nem lényeg hogy esetleg hitel hitel hátán van és úgy el vagyunk adósodva azt sem tudjuk mi lesz jövőre de legalább gazdagnak látnak. Undorító. 40/F.
2020. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
1,3-as voltam.
2020. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem akartam ezt írni mint te , de undorítónak tartom én is.

Nem is barátkozom velük de a feleségem szájtátva van velük issza minden szavukat.

Csak nincs pénze nem tudja őket utánozni.

Kitudja mivel tömik a fejét mikor velük van de érzem hogy ez így teljesen megváltoztatta.

2020. aug. 4. 13:56
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben feltenném a kérdést neki. Válasszon. Te vagy az idióta barátnői. Ha téged választ azonnal kitűzni elérhető célokat és mindent megtenni a megvalósítás érdekében. Gondolom azért az 5 évből vannak szép idők is.
2020. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Írhatsz privátot ha gondolod.
2020. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Már bocs, de miért a barátnőit szídod, mert jobb anyagi körülményeik vannak és kihasználják. A barátnőd a problémás, ha nem fogja fel, hogy erre nektek nincs pénzetek. Egyébként van millió egy program vagy legalábbis a vírus előtt volt, ahova mehetettek volna. Viszont ennek így nincs értelme, mond meg neki, hogy ezt nem szeretnéd hallgatni, mert rosszul esik, ha nem fejezi be, akkor te befejezed a kapcsolatot.
2020. aug. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mennyit kerestek kulon-kulon?
2020. aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az én barátnőim is sokkal többet utaznak,jobban élnek.Ha felhozom a témát, a barátom általában lehurrog,hogy azok az emberek nem nők,és előbb-utóbb lelép a gazdag férj egy másikkal.5/3-nál sajnos be is következett.Attól függetlenül szeretnék én is jobban élni,de tereld a figyelmét fontosabb értékekre.Valószínűleg nem dícséred eleget,kicsit önbizalomhiànyos és ezt szeretné kompenzàlni.
2020. aug. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!