Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hány évesen döbbentetek rá, hogy bármit fogtok tenni, bárhogy fogtok erőlködni, ti forever alone vagytok és egyedül fogtok meghalni? Mikor jött el az a pont, hogy végleg feladtátok a párkeresést, és mi volt, ami erre rádöbbentett?

Figyelt kérdés
25 év alattiak ne írjanak, mert nekik még ott az élet, én is 24-32 éves korom között voltam aktív csajozás terén és voltak is párkapcsolataim. Statisztikák szerint ahogy az egyetemet 23-25 évesen elhagyod, úgy jelentősen csökken a pártalálás esélye (kb 50%-al). 10 ből 8 ismerős is az egyetem, főiskola alatt jött össze. 35 F.
2020. aug. 6. 11:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontozok majd.
2020. aug. 6. 11:36
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem amelyik srác 15-18 év között nem kerül kapcsolatba egy lánnyal , az később már mindig le lesz maradva. De mondjuk ha 26-28 éves és szűz vagy csak prostival sikerült neki addig, akkor forever Alone lesz .
2020. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

10 éve, amikor meghalt a feleségem. Olyan klassz nők manapság már nincsenek, hülye pitsák meg nem kellenek. Próbáltam ismerkedni, de minden alkalommal erősödött bennem ez az érzés, hogy ó te jó ég! Megszoktam, és megtanultam egyedül élni. Jelentkezők lennének, de kösz, nem, jó nekem így egyedül.

44/F

2020. aug. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
#3 sajnálom, hogy meghalt a feleséged :(
2020. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom a feleséged, hogy fiatalon meghalt.
2020. aug. 6. 11:58
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Én 3éve váltam el,és 47évesen kezdtem párt keresni.Igaz,h a feleségem előtt is mindvégig voltak kapcsolataim,az első azthiszem 17évesen,utána is sok barátnőm volt,mielőtt a házisárkánnyal megismerkedtem.

Most sem élek egyedül,és nem voltak problémáim ezzel.

Hozzáteszem nem vagyok gazdag sem.Igaz,a külsőm mások szerint elég impozáns.Persze nem gondolom,hogy ez lenne a siker titka,csak megjegyzem,talán egy +.


A jelenlegi párom pedig 13évvel fiatalabb nálam.

Én csak itt látom,hogy egyeseknek miféle gondjaik vannak,és nehezen értem ezeket.Én is kaptam kosarat,sokat,de ezek semmit se számítanak,én mindig mentem tovább.


Még egy érdekesség:Apám felesége(nem édesanyám) meghalt ,amikor fater ötvenöt éves volt.Hozzánk járt(külföldön él),nálunk aludt,és ment randikra.Azóta én már el is váltam,és párt is találtam,ő még mindig társkeresózik.

2020. aug. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne add fel!
2020. aug. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

Van benne valami, de én inkább a középsulit mondanám vízválasztó nak. Aki 20 éves kora előtt nem tud kapcsolatot kialakítani, nem kezd el randizni, csajozni, ismerkedni vagy legalább próbalkozni, az hatalmas lemaradásban lesz. Nem azt mondom, hogy lehetetlen lesz számára a párkeresés, csak sokkal nehezebb. Aztán vannak kivételek, akik 20 vagy akár 30 éves koruk után érnek meg annyira, jutnak el olyan szintre, hogy "megállíthatatlanok" lesznek e téren.

Az egyetem azért más, mert az egy kötetlen hely. Az ember azt csinál, oda megy hirtelen ahová akar. Középsuliba még kötelezően be kell járni, kvázi össze van zárva az ember a többi diákkal a hét 5 napján napi 6-7 órában. Egyetemen ez már nincs meg azért.

2020. aug. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kb. 22 éves koromig rettentő igénytelen voltam, és bár a seggemet verdestem a földhöz és volt, hogy szó szerint álomba bőgtem magamat a fájdalomtól, így utólag belátom, hogy akkor teljesen esélytelen voltam mindenkinél, okkal és joggal. "Kövér" voltam, büdös, szakadt rongyokban jártam, észre se vettem, hogy összenőtt a szemöldököm, nemhogy még foglalkozzak is vele.


Ezeket felismertem, majd megtörtént a... háh, a nagy semmi. Úgy 24 évesen, hiába javítottam mindenen a "kövérségemet" leszámítva, ugyanúgy láthatatlan maradtam. Szóval nagyjából ezt lőném be konkrét időpontnak. Most 27 vagyok, és továbbra sincs senkim. Jelentkező volt eddig egyébként persze: egy egyedülálló félcigány kisgyerekes anyuka (egyébként ha nem lett volna félcigány, nem lett volna akkoriban dohányos és nem lett volna gyereke, simán rendben lett volna - ja persze, akkor nem kellettem volna neki alapból se); egy rettenetesen elhízott, buta nő; illetve egy, egy korábbi hozzászóló szavait idézve házi sárkány, egy félbolond, lusta pitscha. Nos inkább vagyok egyedül azóta is.

2020. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A kövérséget sajnos a legtöbb nő nem tudja elviselni, de rengeteg elhízott pasast látok csinos nővel 30 felett. Bár gondolom ott a férfi 20-on évesen vékony volt, vagy átlagos, aztán pár év alatt jöttek fel a kilók. Az meg a legtöbb nőt annyira nem zavarja, ha kapcsolatban történik ez.
2020. aug. 6. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!