Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik a legjobb párkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Toma9999 kérdése:

Mik a legjobb párkeresési oldalak?

Figyelt kérdés

Bevallom a középiskolás ismerettségeim többsége elég múlandóra sikeredett, ami pedig nem, abból nem reménykedhetek ilyesmi lehetőségekben. Gondoltam így 21 évesen mostmár csak illene valami kapcsolat. Viszont én olyan ember vagyok akit nem vonzanak a rövidtávú dolgok szóval csak komoly dolgok érdekelnek. Van olyan oldal ahol ennek megfelelően lehet párt keresni? Köszönöm előre is.

21f



2020. aug. 9. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem ilyen felfogással ebben a korban sok jóra ne számíts főleg ha még nem volt részed KOMOLYABB ismerkedésben, elmondom miért,


A te korodban a tetőfokán dolgoznak a hormonok, ami jelen esetben nem csak a szexet jelenti, hanem a szociális életed ilyenkor a legpörgősebb (kéne hogy legyen) tehát nagyon kevesen keresnek komoly kapcsolatot, igen azt mondja mindenki, hogy azt keres, de... kérlek... na, abból ahogy írsz meg fogalmazol már "több eszed" van, vagy legalábbis látszik, a korodbeliek 90%-nál, de ez nem feltétlen előny, mert ilyenkor mindenki "hülye" meg vagyunk zakkanva a hormonok miatt ilyenkor éljük ki magunkat, ilyenkor bulizunk, vedelünk, szexelünk, élvezzük az életet, fölösleges komoly kapcsolatot ilyenkor még kialakítani véleményem szerint, de nem akarlak lebeszélni sem, viszont ezek miatt nehezebb dolgod is lesz, persze vannak lányok akik tényleg komolyat akarnak de kevés.

2020. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Ne hallgass az 1. Valaszolora,nem mindenki egyforma, én is így vagyok, de nehéz, neten meg főleg.
2020. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Ki írta, hogy mindenki egyforma?
2020. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó lenne egy oldal, ahol eleve csak azokat a nőked dobná fel a férfinak, akik lájkolták. Tehát nem várna match-re, hanem a férfinak azok jönnének fel, akik jobbra húzták. Persze IQ teszthez kötném a regisztrációt a "teccessz, itt egy farokkép" férfiak ellen.
2020. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A kommentek alapján a női oldalról is vannak gondok. :D

Azt hittem csak nekem okoz ez gondot.

2020. aug. 9. 18:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég gáz, hogy itt minden sikertelen ember azt hiszi, hogy csak neki van sz*r élete és másnak nem lehetnek problémái. Akkor már értem miért írják ki folyamatosan azt, hogy "mindenkinek van nője csak nekem nincs" szánalmas. Ennyit tudok erre írni.
2020. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Tök jó lenne egy oldal, ahol eleve csak azokat a nőked dobná fel a férfinak, akik lájkolták. Tehát nem várna match-re, hanem a férfinak azok jönnének fel, akik jobbra húzták."


Ez kb. a Tinder Gold lényege.

2020. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!