Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderrel kapcsolatosan, vajon miért van ez?

Figyelt kérdés

Szóval huzogatom a pasikat jobbra-ballra. Aki megtetszik és van leírasa is azt jobbra. Meg kivancsiságból szuper jo pasikat es átlagon aluliakat is. Párat csak.

Most így 3 hét után vagy 34db párom. De egyik sem ír egy sort sem.

Az még rendben hogy a szuper jó pasiknak én nem kellek (bár akkor miért huz jobbra???) De aki átlag alatti az sem ír? De a többi sem.

Nem értem most nem keresnek valakit? Ha igen és nem tetszem akkor töröljön, de nem. Vagy várják, hogy én írjak? Vagy ilyenkor mi van?


2020. aug. 10. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem várják, hogy te írj. Szimplán nem nézel ki olyan jól, hogy rád írjanak. Ők mindenkit jobbra húznak, majd utána a match-ek között válogatnak, hogy melyik nőkre írjanak rá.
2020. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó de akkor aki szerint meg jól nezek ki az miért nem ír?
2020. aug. 10. 22:55
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

A kérdés fordítva is áll: Te mégis miért nem írsz rájuk?

Ráadásul, te kíváncsiságból húzogattál be egy csomó srácot. Miből gondolod, hogy ők nem így csináltak veled?

Amúgy, ha ennyi srácból senki sem ír, akkor egyszerűen találtak jobbat.

2020. aug. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Férfi Tinder-használóként elmondom, mik a jellemző okok:


1. Nem írtál ki semmit magadról, vagy max. a magasságodat, meg hogy no ONS, erre nehéz egy beszélgetést felépíteni. Arra is, ha átlagos, unalmas képeid vannak, amin akár jól nézel ki, de semmi olyan nem derül ki rólad, amitől érdekesebb lennél a többi nőnél.


2. A legtöbb férfi bespeizol egy csomó match -et, és csak a legizgalmasabb vagy a legreménytelibb néhánnyal kezd el kommunikálni, a többit elteszi tartaléknak.


3. Valaki senkinek nem ír, csak unalmában nézegeti a nőket, és kíváncsi, melyiknek jönne be, ezért húzza jobbra mindet vagy majdnem mindet.


4. Lehet, hogy az illető már régebben belájkolt, de talán azóta be se lépett Tinderre, csak a te viszontlájkod miatt keletkezett egy match.


5. Vannak férfiak, akik annyira bíznak az emancipációban, hogy komolyan elvárják a nőktől a kezdeményezést. Azokra is jellemző ez, akik magukat ultraszuper partynak gondolják, és szeretnek az értük pedálozó nők erőlködésében fürdeni.



De egyébként nőből is van sok, akik a match után sosem írnak, semmire nem válaszolnak. Ez érthetőbb, ismerve a nők és a férfiak jobbrahúzási aránya közti 50-szeres vagy százszoros szorzót.

2020. aug. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Jobb is hogy nem írnak, ugyanolyan egyoldalú kezdeményezést, rajongást, szórakoztatást vársz mint a nők 90%-a. Gondolom ha írnának akkor is csak egy szavas válaszokat böfögnél oda nekik.
2020. aug. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3as

Azert kerdeztem irjak ra en?

Max 2-3 ferfi volt akit kivancsiságból huztam jobbra.

Srácokkal nem játszom lévén nem érdekelnek a nálam 20-30évvel fiatalabbak.


4es

Van 5 képem vegyesen es leirasom is. Igaz nem sok de van.

Régenbben ha volt 1-2 találat írtak, én meg válaszoltam. 1-2 találkouó is volt. A többivel nem tudok mit kezdeni.

2020. aug. 11. 05:38
 7/9 A kérdező kommentje:

6os

Tévedésben vagy. 46 évesen nem játszom másokkal. Ne sorolj a mai 20on éves kislányok közé. Nem várok csodát, de én még a klasszikus ismerkedés híve vagyok. Vagyis meghagyom a hódítás élvezetét a férfinak.

2020. aug. 11. 05:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ismerkedj, próbálkozz, akkor talán alakulhat valami.

A társkeresés nem úgy mūkōdik, hogy valaki csak úgy rádbök s ránézésre kiválaszt, hogy csak téged akar. Ez nem így megy. Épp ez a baj az ilyen tinderes ismerkedésekkel, hogy sokan (mindkét nembōl) csak kényelmesen várják, hogy jöjjön valami rajongó, aki udvarolgat nekik, s ōk semmit sem kell tegyenek érte.


Egy tinderes profil alapján senkirōl sem lehet eldönteni, hogy vele akarsz-e lenni. Tulajdonképpen sokat nyomhat a latba, hogy te miképp viszonyulsz másokhoz, mennyire vagy barátságot, nyitott, érdeklōdō irántuk.

Legalábbis nálam ez nagyon sokat számít, elsōdleges szempont.. és egy profil alapján nemigen lehet kiismerni.

2020. aug. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kicsit nehez nekem nyitni es megtenni az elso lepest. Mivel nem ez az ami en lennek. 🙂


Ha a ferfi mar lepett akkor termeszetesen visszairok amint tudok es nem 2 szavakat. Ha van mit akkor kerdezek.


De eleg hamar kimerul a hol laksz mit dolgozol csini vagy... Mondatokban. Ha atprobalom terelni a szot mas vonalra akkor is visszaternek a sablon kerdesekre. Majd ismet elakad a kommunikacio. Mintha mem tudnanak mit irni mondani.

Nehez mert az erdelodesem eleg szerteagazo az okek nem.

2020. aug. 11. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!