Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderre megéri regisztrálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderre megéri regisztrálni?

Figyelt kérdés

Fiatal és meglehetősen csinos lányként, aki viszont borzasztó csöndes és elvan a maga dolgaival, van értelme regisztrálni, vagy várjak, amíg találkozom valakivel élőben?

Fontos megjegyezni, hogy csak és kizárólag komoly kapcsolat jöhet szóba, értelmes, kulturált férfival. Az mennyiben igaz, hogy a Tinder alkalmi kapcsolatkereső?


U.I. Trollok kíméljétek meg szegény kis kérdésem,köszi.



2020. aug. 10. 23:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Mindenkinek az, amire használja.
2020. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem nem. A Tinder csak kiábrándít. Iszonyú mennyiségű férfi fog bejelölni, szánalmas szövegekkel próbálják elhitetni veled, milyen jók lennének neked, de alapvetően csak megdugni akarnak. Van pár olyan is, aki komolyan megismerne, de a többeik alkotta koszos árvízben nem veszed észre őket.


f34

2020. aug. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell regisztrálni, ismerkedj velem!
2020. aug. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Valami igényesebb társkeresőre regisztrálj.

Gondolom intro vagy... Az elittárson tudsz hasonló emberekkel ismerkedni, én ott vagyok fent.

2020. aug. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
Ha ingyenesben használod, nem veszthetsz semmit, de látom a logika nem az erősséged, jó leszel te oda. 30f
2020. aug. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Én fent voltam. Ott találtam neg a páromat.

22/L

2020. aug. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem veszi el a kedved, hogy az értelmesnek tűnő srácok is két mondat után már a bugyidban kutatnak és erőszakoskodnak, hogy találkozz (és szexelj) velük minél hamarabb, akkor próbáld ki nyugodtan. Én személy szerint ennél mélyebb ismeretségen alapuló kapcsolatot keresek, ezért nekem nem jött be.
2020. aug. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ. Lányként elméletileg igen, pillanatokon belül rengeteg matched lesz, és valószínűleg lesz olyan is, aki randira hív. Ehhez viszont az kell, hogy ne csak azt a néhány férfit húzd jobbra, akit minden nő.
2020. aug. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Miért NE érne meg regisztrálni?


Ha meg nem akarod hogy túl sok idióta férfi irogasson akkor ne húzz jobbra egyszerre 100 embert hanem szelektálj. Kesz

2020. aug. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon sok férfi fog jobbra húzni.


Nőként mindenre van esélyed pláne ha jól nézel ki.


Férfiként k**úrvára nehéz ilyen társkeresőkön is, csak akkor jó ha nagyon kitűnsz a tömegből ha jóképű vagy

2020. aug. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!