Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belemennétek-e egy párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek-e egy párkapcsolatba olyannal, aki lényegesen alacsonyabb jövedelemmel rendelkezik, mint ti és ez a megszokott életszínonalatok feladásával vagy romlásával járna?

Figyelt kérdés

Feladnátok-e megszokott életviteleteket egy párkapcsolatokért, mert a partneretek nem tudja megengedni magának. Például hogy nem utazhatsz, járhatsz hangversenyekre, étterembe úgy, mint korábban? Rosszabb esetben kevesebb jutna a megtakarításaidra, gyereke(i)dre?

Mi az a határ, ameddig elmennél, mit vállalnál be a szerelemért, mit nem?


2020. aug. 11. 14:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Nem jelent gondot, mint ahogy nem is jelentett, mert emelem a másik embert mindig fel.Akár volt, akár nem volt megfelelő pénze. A pénz csak egy eszköz, ami ma van, holnap nincs, holnap után van és így tovább. Az ember a lényeg. Mindig. Hogy pillanatnyilag hol áll, az nekem mindegy.
2020. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%

Mikor még naiv voltam és bohó belementem volna.

Ma már semmiképpen sem, ráadásul akinek a kedvéért belementem volna egy csúnya-kövér ámde gazdag családból érkezett személlyel kötött házasságot, úgyhogy kösz, nem.

2020. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Akár a saját gyereked vagy a nyugdíjjellegű megtakarításaid rovására is?
2020. aug. 11. 14:44
 4/31 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

Én pont annyit keresek hogy megélek és egy kis plusz van belőle (extra kiadásokra, megtakarításra) ha ennél is "lényegesen kevesebbet" keresne a másik, az azt jelentené hogy megélni se tud.

Nem, senki kedvéért nem mennék a híd alá.

2020. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
74%

3 Természetesen ha egyedülálló az ember. Arra vonatkozott.


De ha nem tetszett a kérdésedre adott válasz, miért nem azt mondod? és miért próbálod kiforgatni?

2020. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
5-ös, nem próbálom kiforgatni, az eredeti kérdésemben is benne volt, ha visszaolvasod. Mivel meglepett a válaszod, rákérdeztem.
2020. aug. 11. 14:48
 7/31 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem a kérdést. Attól mert valakivel párkapcsolatban vagy miért kéne lemondanod a nyugdíj és gyerekre szánt megtakarításokról, ha a kérdésben "csak" a plusz szórakozásról kellene?
2020. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%
32 éves férfi vagyok, mérnök. A barátnőm kerékpáros futár (nem dobozos ételszállító, hanem a klasszikus), a jövedelme eltörpül az enyém mellett. Mikor először megláttam, amikor iratokat kézbesített a cégünkhöz, tudtam, hogy ő lesz a feleségem, sosem jutott eszembe, hogy mennyit keres. Most sem tudom mennyit keres, nem is érdekel. Szerintem egy bizonyos érzelmi szint, vagy vonzódás felett (például: szerelem) abszolút nem számít, hogy kevesebbszer fogok hangversenyre menni a párom miatt, csak az számít, hogy az életemet (akár hangversenyen kívül is) vele töltsem. Ki az, aki számológéppel számolja ki, hogy a neki tetsző illető még bele fér-e a büdzsébe? :D :D
2020. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
75%

Ma már nem... húsz harminc éves koromban még tettem hasonlókat.

47/ f

2020. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%
Ha az együttélés azt jelentené, hogy a lányomnak nem tudok mindent megadni, amit eddig, akkor esélytelen lenne. Ha csak néhány úgymond "luxuscikk" maradna ki az életemből (mint pl hangverseny), de egyébként nem sérülne alapjaiban a megszokott életszínvonalam, akkor nem lenne gond. Abban is benne lennék, ha nem megyünk évente külföldre nyaralni, csak Balatonra, meg nem a belváros közepén lakunk lakásban, hanem külsőbb kerületben házban, tehát tudnék kompromisszumokat hozni egy reális kereten belül. De jelentős változásokra nem lennék hajlandó, lefelé mindig rosszabb menni, és ha egyedül jobban élek, mint társsal együtt, akkor maradnék az egyedül inkább, max megreked a kapcsolat az összejárogatós randizás szintjén.
2020. aug. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!