Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy működik egy lelkisegély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik egy lelkisegély vonal?

Figyelt kérdés

Kétségbe vagyok esve, megviselt egy szakítás, semmi örömöm nincs az életemben évek óta.

Barátaim nincsenek, nem tudom kinek beszélhetnék arról, hogy mi nyomja a lelkem, de valamit tennem kell, mert nem normálisak azok a gondolatok amik már megfordultak a fejemben.

Gáznak érezném, hogy valakit azért hívjak fel, hogy elsírjam neki mi a bajom, de semmi más ötletem sincs.


Hogy működik egy ilyen lelkisegély, ha felhívom?


2020. aug. 13. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerűen felhívod és elmondod a problmád. Ők meg mondanak rá valamit, vagy nem, ez már az ő dolguk
2020. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem jó ötlet a lelkisegély, nem hinném, hogy annyira értenek hozzá, bár ez egy beidegződés. Szerintem mással beszélj. Ismerős / pszichológus.
2020. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Inkább azon lennél hogy normális életet élj! Nem véletlenül lettél kib.va páros lábbal!
2020. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
2. A pszichológus se feltétlen tud olyan sokat, csak elkéri a pénzed. Egy próbát megérhet a lelkisegély, elvileg ilngyenes, veszentenivaló nincs vele.
2020. aug. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
van veszteni való, hülyeségeket is összehordhat, igen a psziho is, jó lenne egy jó barát!
2020. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!