Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudtk megbízható társkeresőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtk megbízható társkeresőt Budapesten?

Figyelt kérdés

23 vagyok, átlagos külsővel, rengeteg lánynak szoktam írni, de töredéktől kapok csak választ. Aki válaszol az örül hogy megnevettettem, mert frappánsat írok mindenkinek. Nem ilyen: "Szia, Béla vagyok, én is szeretem a cicákat. Szép vagy, hogy telt a napod?" Nem ilyet írok.


Tudnátok ajánlani olyan társkeresőt ahol komolyat keresnek a nők általában és jók a tapasztalatok?



2020. aug. 17. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Mindenhol vannak mindenfélék. Tudd mit akarsz, idő, energia, aztán meglesz
2020. aug. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. A nők jelentős része nem akar kapcsolatot, csak azt szeretné, ha valaki foglalkozna vele. Megnevettesse, bókoljon neki, vagy csak simán beszélgessen vele.

2. Ha nem tartanak vonzónak, piszok nehéz dolgod lesz, még ha jó is a szöveged. Elhízott 40-es nőkre elég ez a képesség, de ha csinos, korban hozzád illő, értelmes nőre vágysz, ahhoz különleges képességekre van szükség: megnyerő külső, intelligencia, stabil egzisztencia.

2020. aug. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Ha Pesten nem megy a személyes ismerkedés, akkor ott valami gubanc van.

Mi lennne, ha elkezdenél sportolni?

2020. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eszedbe se jusson, hogy nincs ra idom mert pl dolgozom :)
2020. aug. 17. 10:36
 5/7 anonim ***** válasza:
4: Akkor mikor érnél rá együtt lenni egy nővel?
2020. aug. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szökőnaponta fél percre, kedveském :P
2020. aug. 17. 10:52
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Majd én nyitok egy sikerdíjas társkeresőt, csak még nem tudom hogy kell kezdeni.
2020. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!