Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a tapasztalatok tinderrel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztalatok tinderrel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elsősorban az érdekelne hogy milyen esély van tinderen egy normális kapcsolatot találni? Esetleg ha van itt olyan aki talált azt szívesen meghallgatnám. Nem rég élek a jelenlegi városban és nehezen ismerkedem, de szeretnék már egy normális kapcsolatot. Ha van más olyan oldal/app ahol nagyobb rá az esély akkor várom az ajánlásokat. Lányok véleményére is kíváncsi vagyok aki használja hogy mi célból ( csak kérlek legyetek őszinték).
2020. aug. 18. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Tinderen nem hiszem hogy találsz normális párkapcsolatot. Tele van kamu profilokkal, trollkodó pasikkal akik lánynak adják ki magukat, és az a kevés lány aki fent van rajta, ők inkább csak az egójukat etetni járnak fel. Eszük ágában sincs ismerkedni.
2020. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 30 éves egyedülállóként próbáltam ki. Elképesztő debilek vannak (már bocsánat), viszont több, mai napig élő barátságokat kötöttem nőkkel, jókat beszélgettünk. Voltak forróbb éjszakák is onnan. De voltak nagyon kedves és normális szép nők, akikkel találkoztam és a végére hagytam a lényeget: 4 éve élek a párommal, akit ott ismertem meg :) Szóval ki kell fogni, de vannak rendesek és normálisak is.

34 / F

2020. aug. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elsőnél a pont, bármennyire is lehangoló amit ír.


Persze vannak kivételek, de a nagy része, ha mondjuk negyedre osztjuk, akkor 3/4-ed része tényleg olyan. a maradék 1/4-ed részből meg nehéz olyat "találni" aki minden szempontból megfelelő.

2020. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért nem mindenki egóját etetei, van aki nem, bár van aki igen.
2020. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!