Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti össze jönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti össze jönnétek egy 170 cm magas 49 kg-os fiúval?

Figyelt kérdés

Önhibáján kivűl ilyen, gondolok itt a genetikai okokra. Eszik, de nem hízik. Mennyire bélyegzik meg a sovány embereket manapság idegen emberek?


Sok helyen olvastam, hogy a sovány embereket lenézik, nem veszik őket komolyan. Magyarul lekezelőek velük, nem emberként viselkednek.


Vannak itt még sovány férfiak? Ők is nyugodtan írhatnak.



2020. aug. 18. 14:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Nincs olyan, hogy ne lehetne ezen segíteni. Mozgás, tudatos étkezés.
2020. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%
Más is megnyúlik kamaszként. De legkésőbb 18 évesen rájön hogy enni kell. Olyan meg nincs hogy genetika meg eszik de nem hízik! Ne nézzél már madárnak, te szerencsétlen!
2020. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Én is 49 kiló vagyok, de alacsonyabb, és még nőnek is túl vékony.
2020. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Van olyan hogy valaki nem tud hízni. Nekem is rengeteg küszködés van ezzel. Mindenki azt hisze ez valami kitalált dolog, mert az emberek többsége fogyni akar, pedig ez egy valós probléma.
2020. aug. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

Érdekes jelenség ez, ténylegesen van valóságalapja, amit írtál: jobban lenézik a sovány embereket, mint a telt alkatú (ide nem értve a túlhízott embereket) egyéneket.


Jómagam egy 19 éves, 185 cm magas, 63 kg-os srác vagyok. Én is próbálok sokat zabálni, de nem különösebben hízok meg. Csak 10 kg-al kéne többnek lennem. Nem mondanám magam soványnak, egyszerűen csak vékony az alkatom. Annyiban van kis szerencsém, hogy van egy kis vállizmom és hasizmom (ami a diákmunkáimnak köszönhető) és van egy jó alkatom. Mivel mindent kipróbáltam már a hízás érdekében, ezért úgy döntöttem 17 évesen, hogy a megjelenésemet fogom hozzáigazítani az alkatomhoz. Egy olyan öltözködésem lett, ami által sokkal karizmatikusabbnak, agilisabbnak néznek az emberek, mert optikailag lecsaltam az alkatomat. Az öltözékeim kiemelik a széles vállam és a minimális combizmomat. Ezeket mások mondták nekem vissza, én csak egy jó stílust szerettem volna, amiben jól érzem magam. Úgy tűnik, hogy ez sikerült.


Valójában én így szeretnék már maradni, ahogy most vagyok. Most már nem szeretnék hízni, mert a stílusom része lett a vékony megjelenésem. Bárki, aki hasonló cipőben van (vagyis nem tud meghízni), annak azt javaslom, hogy vagy kezdjen el gyúrni (amivel nem lesz nehezebb, de lesz egy jó szálkás megjelenése), vagy építsen ki egy olyan öltözködési stílust, ami jelentősen megváltoztatja a karakterét pozitív irányba. Az ember nem csak testsúllyal, izmokkal, jó nővel, jó munkával, vagy agresszív magatartással szerezhet presztízst magának. Bárkiből lehet tetszetős karakter, ha kreatív önmagához. Talán pont ez az első lépcső a sikerességhez? Meglehet...

2020. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%
A női ismerősöm is tudott hízni amint értelmesen étkezett. Szóval kezdj el normálisan enni.
2020. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#1 Te milyen tudatoságról beszélsz? Genetikát nem tudod megváltoztatni. Eszek rendesen mégse hízok.
2020. aug. 18. 15:02
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
63 kiló vagyok ugyanilyen magassággal. Izmos, sportos. Nem érezném magam nőnek egy nálam sokkal törékenyebb férfi mellett. És őt sem erezném férfiasnak. Kiráz a hideg attól, mikor egy srácnak vékonyabb a karja vagy a combja, mint nekem, sajnálom. :( Megértem, ha valaki rám is így gondol fordítva, de nem tudok mit kezdeni azzal, hogy kihez vonzódjak. Nekem egy nálam valamilyen tekintetben "kisebb" ember egyáltalán nem vonzó szexuálisan.
2020. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
39%
Elhiszem, hogy hihetetlenül hangzik, de tényleg rajtad múlik. Én is hasonló helyzetben voltam 22 éves koromig (175cm/55kg). Azt hittem eszek eleget, de nem. Ha eszel akkor hizol. Genetika abban határoz meg hogy mennyit. Egészen idén májusig 55kg körül mozogtam. Odafigyelve, test mozgással sikerült több mint 10kg-t hízni (napi legalább 5-6 étkezés)
2020. aug. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%
Hát igen, ha csak csipegetsz mint egy madárka akkor veréb maradsz.
2020. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!