Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nagyon szép nők gyakrabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon szép nők gyakrabban kerulnek magasabb tarsadalmi státuszba házasság révén?

Figyelt kérdés

Ha elnézem az ismerőseimet azt látom, hogy a középosztálybeli lányok körülöttem mind egy gazdag ferfival vannak. Nem golddiggerek, dolgoznak ők is. Nagyon ritka az, hogy egy kozeposztalybeli feltunoen szep nő szinten azonos szinten levő vagy csóróbb férfival legyen.

Ti láttátok erre peldat?


2020. aug. 19. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ezek a nők válogathatnak és a legeslegtökéletesebb férfit fogják választani a sok udvarló közül.
2020. aug. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Jézabel mindig a hatalom körül nyalja a talpakat. Egyik legjellemzőbb cselekedete. Hogy az idős-középkorú lényegtelen. Egy a lényeg, hogy a bankszámla tömve legyen, és hatalmat tudjon az illetőtől átvenni.
2020. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Legtökéletesebb alatt meg azt értitek, hogy leggazdagabb?
2020. aug. 19. 13:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A pasik mindig a nagyon szép nőket választják
2020. aug. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A pasi megteheti hogy válogat ha van pénze. Miért választana randa nőt? Aki csóró kifoghat szép nőt is....de ezek csak számok meg statisztika. Egyszerűen számukra kisebb a halmaz.
2020. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De akkor egy nagyon szép nő miert lenne csoroval?
2020. aug. 19. 14:15
 7/12 anonim ***** válasza:
A gazdag férfiak a szép nőket választják. Ennyi.
2020. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én vagyok a példa. Sokkal gazdagabb vagyok a férjemnél vagy az előző barátaimnál, sőt volt olyan, aki tényleg nagyon nagyon szegény volt. Olyan volt a neveltetésem, hogy ez ne számítson. Nagyon sajnálom hogy íyg neveltek és nem úgy hogy ne adjam alább, mert sajnos egy csoró férfi max az elején igyekszik kompenzálni, a végén meg már olyan elvárásai lesznek mintha ő lenne a kiskirály, pénze viszont nincs hozzá. A pénz miatt akkor is téged választ ha rondább vagy mint az a nő akire vágyik, mert legalább neked van lakásod, mert sok csóró ember hatványozottan a pénz körül forog, anyagias,smucig a sajátjára, vígan költi a másét. Ha újrakezdeném az életem, jobban kinőisíteném magam és egy vagyonosabb palit fognék magamnak aki belsőleg is megfelel.
2020. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert pl nem érdekli a pénz? Vagy mondjuk a családjának van elég, és inkább lázad es azert se olyat választ mint amit elvárnak??? Helyes de csóró pasit.

Na olyat hogy bombanő ronda csóró pasival...olyat meg még nem láttam

2020. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
A férfi agyában 4x akkora területet foglalnak el a faj-, mint a létfenntartási funkciók. A nők esetében ez az arány fordított. Nekik tehát fontos a férfi hatalma, mert az utódok így lesznek biztonságban. A gazdagság tehát biztonságot jelent.
2020. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!