Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem vesznek komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesznek komolyan akik a közelben laknak?

Figyelt kérdés

Akik 100-200 km laknak azokkal jól elvagyok csak a végén lelomboz mindent a táv. A közeliek meg levegőnek néznek miért mi erre a magyarázat? Így soha nem lesz párkapcsolatom?


F.


2020. aug. 19. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A közeliek nem mernek talizni,messziről meg mondhatnak akarmit.Honban vagy?😁
2020. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hasonlóan járok. Badoon mindig messze lakó lányok szíveznek be, ami még furább lengyel csajoktól kapok sokszor pozitív jelzéseket,neten (badoo,insta...) De ezeket én nem veszem komolyan.
2020. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1- igen. Csak az a baj, hogy 30km teres távlatban csak szórakoztak velem tali előtt lepattintottak de az se sok. Ha egy szer egy évben van ilyen 2 csaj aki 50km körzetbe tartalamasan is ír és ha ír is lepantint tali előtt. A messze lakók meg olyan lelkesek. És olyan 'szomorúak' ha szóba jönnne a tali mert messze lakok mert ők szivesrn találkoznak velem. Ki érti őke? Ennyi elbaxottak lennének?
2020. aug. 19. 16:42
 4/7 A kérdező kommentje:
Csajok. Ha erre tudtok választ adni szivesen meghalgatom mert erre nem tudok rájönni miért van. Hátha ti tudjátok!
2020. aug. 19. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Pasiként válaszolok! A messzi lányok egy részének van párja. Testileg ,anyagilag, programok megkapja ami kell.Vagy ha nem arra közeli pasit választ. Te!Lelki társnak kellesz. Amikor szomorúan mondják,a távolság...magukba hozzá teszik hál Istennek:)
2020. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy bizonyos helyen, bizonyos külső belső hatások miatt hasonlóak (itt) a pasik. Egy dél-nyugati kisvárosi pasi máskép beszél(szleng,nyelvjárás) öltözködik,mint egy vásárosnaményi. Szerintem vonzza a lányokat a változatosság.
2020. aug. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Szerintem egy bizonyos helyen, bizonyos külső belső hatások miatt hasonlóak (itt) a pasik. Egy dél-nyugati kisvárosi pasi máskép beszél(szleng,nyelvjárás) öltözködik,mint egy vásárosnaményi. Szerintem vonzza a lányokat a változatosság."


Úristen. Ezért nem lesz a büdös életbe senkim? Hát érdekesek. 🤯



5. Van vebbe valami.

2020. aug. 19. 17:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!