Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok, ha a pasi, akivel ismerkedtek, ezért dobna titeket?

Figyelt kérdés
Nem ismernétek a Stonestól a Brown sugar c. számot vagy a Black Dogot a Led Zeppelintől. Szerinte ezek a régi Rhytm and Blues számok az igaziak, nem a mai ál-intellektuális alter vackok, mint a 30y meg a többi.

2020. aug. 19. 21:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Azok mik?
2020. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Hellmano ***** válasza:
98%
Azt gondolnám, hogy 44F , megint baromságot beszél :D
2020. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom én oldschool HCT hallgatok. Ha ezt nem ismeri, akkor nincs is miről beszélnünk. :)
2020. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha ilyenek miatt képes lenne dobni engem, akkor egészségére. Nem lenne kár érte. Főleg amúgy, hogy ezek pótolható hiányok, meghallgatod és ismered.
2020. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
4 Dehát fontos a közös érdeklődési kör és azonos szellemi színvonal. Ha egy mucika csak Intim Torna Illegálra billeg egy rozéfröccsel, az sose fogja megérteni, hogy a Sympathy for the Devil vagy a Jefferson Airplane-től a Somebody to Love milyen menő szám.
2020. aug. 19. 22:06
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
Ettől még mindig ugyanaz a véleményem
2020. aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Gyökér :D Ez az egyik legutolsó dolog ami számít.
2020. aug. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
Ennyi erővel én is dobhatnék valakit, mert nem olvasta a nagy klasszikusokat, amiket én igen, de nem teszem, mert nevetséges
2020. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
És ha a pasi ül a kádban, megy a magnón a Jefferson Airplane-től a White Rabbit és a csávótok arra kér, hogy b...sszátok be a magnót a kádba annál a résznél, ahol a fehér nyúl megeszi a saját fejét, ti meg csak állnátok, mint a faszent, mert fogalmatok sincs a klasszikussá érett rock-számokról - akkor mi lenne? Kiábrándulna a pasi, mint a pinty.
2020. aug. 19. 22:17
 10/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem csak ő ábrándulna ki, hanem én is.
2020. aug. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!