Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem szép arcú, normál súlyú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szép arcú, normál súlyú, deszka alakú lánnyal miért nem randiznak a fiúk, férfiak?

Figyelt kérdés

2020. aug. 20. 08:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Én simán járnék az első képen lévő lánnyal. A második képen lévő instar*banccal pedig nem.
2020. aug. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Igen irigykedem, mert tudod elég rossz érzés tud lenni, hogy még a nem helyes fiúk is kiröhögnek a haverjaikkal, hogy milyen deszka vagyok. Ők is inkább egyedül vannak, insta modell kinézet vagy senki.
2020. aug. 20. 10:21
 13/28 anonim ***** válasza:
36%

De miért nem eszel? Valami betegséged van? Miért nem sportolsz?

Nem sírni kell, hanem tenni azért, hogy jobban nézz ki!!!

2020. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
75%

Én ugyan nem úgy nézek ki mint az 1.képen lévő hölgy.

De vékony vagyok. Tornázom, szobabiciklizem, rendesen eszem. Még se jön rám plusz kg.

Ez van. Ilyen a genetika. A sporttól inkább csak a lábaim és a fenekem lett jobb valamennyivel. Nekem ennyiért bőven megéri. A sport sokat segít abban is, hogy jobban érezd magad.

Sose leszek én sem olyan mint a 2. Max ha plasztikáztatom a melleim meg máshol is. Ne legyél insta modell. Nem éri meg. A külső nem minden.

A fiúk többsége valóban inkább egyedül vagy nagyon jól kinéző nőket részesítik előnyben ezt én is tapasztaltam. Az,, idősebbek'' között meg sok olyan van akinek már mindegy csak legyen hova üríteni de közben meg melletted csorgatja a nyálát minden jó nőre :-D.

Én csak egy valamit tanácsolok. Ne foglalkozz ezzel a társkeresés problémával. Engedd el. Majd jön aminek jönnie kell. Foglalkozz magaddal azokkal a dolgokkal amiktől jól érezd magad, szerezz barátokat, érezd jól magad.

2020. aug. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Én randiznék ilyen lánnyal, mivel én is vékony vagyok és persze jó képű sem vagyok.
2020. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

#12 Már bocs, de némely fiúk mindenkit kiröhögnek, ha teltebb lennél, akkor azért röhögnének ki, ha jól nézel ki s szexin öltözködsz, akkor meg azért, mert “ribi vagy”.

Nem kéne magadra vedd, vagy emiatt azt gondold, hogy csökkentené az esélyeidet.


Nem értem mi bajod, netán ezekkel a bunkókkal akartál randizni? Biztos vannak a környezetedben normális fiúk is, akik nem röhögik a lányokat és kedvesebbek.

2020. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

#7 Amúgy csak nekem szúrt szemet az, hogy a két képen két teljesen különböző pózban és beállításban vannak a lányok?-,-


Szerintem nagyon irreális ez a megítélés.

A második képen a lány pózol, direkt úgy áll be, hogy minél előnyösebbnek tűnjön, +csinos öltözék és smink.

Számos “leleplező” képet láttam arról, hogy az ilyen modellek sem pont így néznek ki a valóságban.

Az első képen lévő lányról ez pont egy előnytelen kép és öltözet. Róla is lehetne előnyös fotót készíteni egy jó frizurával, más ruhában, jobb pózban, stb....

2020. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Én is a 10-essel értek egyet. Valójában nem lehet mindenki szép és olyan, mint egy instamodell.


Viszont hidd el, hogy sokkal több nem szép arcú deszka fiú van, aki nem talál párt, mint lány. Egy csomó csúnya lányt láttam már szép fiúval, persze fordítva is volt ilyen. Azon meg senki se lepődjön meg csúnya létére, hogy a világ szépe randizni fog vele, mert nem így működik a világ. Ezt nem bántásból mondom, mert én se vagyok szép :D. De nekem semmi akadálya nem lenne, hogy egy ilyen lánnyal összejöjjek.


Szerintem is tényleg van benned egy kis irigység.


Meg a 17-esnek is teljesen igaza van. Egy kis smink, egy másik melltartó, egy jobb kamera meg egy mosolygás valami kicsit megdöntött fejjel és máris teljesen más lesz a kép. Csak nézd meg pokimane-e sminkkel és smink nélkül...

2020. aug. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam egy ilyen csajt nem rég vonaton. Nem volt különösebben szép arca, nagyon vékony volt tehát még a normál alkat sem volt meg, ennek megfelelően "lapos" volt, de valahogy mégis randiztam volna vele, mert olyan "normálisnak" látszott. Olvasgatott, nem hangoskodó, nem hivalkodó, egyszerűen intelligens fiatal csajszinak láttam.
2020. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
34%

Én is ilyen vagyok. Csúnyább arccal, mint az 1. képen látható nő, de az alkat stimmel.

Az a tapasztalatom, hogy ez senkinek sem kell. Még jobb híján ráfanyalodni is előbb fognak egy erősen túlsúlyos nőre. Inkább hanyagold a témát, jobban jársz. Hidd el, nem éreznéd kevésbé sz*rul magad akkor sem, ha kifognál valami ultragáz fickót, és még az is éreztetné veled, hogy amúgy csak szamár vagy ló helyett. Szerezz kutyát, ha megteheted. Pl. egy tacsit 😍 De a macska sem rossz választás. Velük érdemes foglalkozni. A férfiakkal ezzel szemben csak akkor, ha elég jó nő vagy. Bár lehet, még akkor sem...

2020. aug. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!