Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Könyörgöm, miért írtok rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyörgöm, miért írtok rá ismerkedési céllal 100+ km-re élő nőkre Badoon? Mit vártok ettől?

Figyelt kérdés
Ki tudná, és akarnà megoldani a találkozókat az egész heti, esetleg még hétvégi munka mellett? Főleg kinek kell 25 év felett egy tàvkapcsolat? Ha meg csak egy éjszaka kell, az van mindenkinek helyben is. De akkor minek próbálkoztok? Elegem van már ebből, hogy 10 üzenet közül 9 az ország teljesen másik végén lakó férfitól jön.
2020. aug. 21. 00:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Nagy számok törvénye, gondolom úgy vannak vele, ennyiből egy menet csak összejön
2020. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Én nem teszek ilyet, de a tippem az, hogy közelebb nem nagyon volt senki. Sajnos előtud fordulni. Ami amúgy nagy kicseszés az élettől - bár teljesen természetes is, mivel az élet ilyen alapból.
2020. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Ujabban ugy latom, mar nemcsak tinifiuk probalkoznak be virtualisan, szoval szerintem nagy esellyel a meztelen kepert konyorgo farokfotosok irnak ilyen esetben. Hacsak nem egy rugalmasabb eletitelu pasi, akinek nem gond odamenni es a jovoben mashova koltozni.
2020. aug. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Be kell állítani, hogy hány km-re keressen. Tinderen lehet olyat, nem tudom Badoon mi a helyzet.
2020. aug. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

3# "meztelen kepert konyorgo farokfotosok" :DDDD


Ez egy létező kaszt? Nocsak, ilyen nagy rájuk a kereslet?

2020. aug. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Rám kb. 180 km-erről írt egy lány régebben facebookon. Azért, mert bejöttem neki. Másfél évig együtt voltunk.

Az egyik haverom badoon kb. fél éve írt rá egy csajra. Szintén hasonló távolsággal, azóta is együtt vannak.


Bocs, hogy nem csak a számodra tökéletes emberkék próbálkoznak nálad és naponta 1 percet kell szánnod mások lekoptatására.

2020. aug. 21. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A pasim 160 km-re lakik tőlem, minden hétvégén együtt vagyunk. Egy autó kell és már nem is olyan nehéz.
2020. aug. 21. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyám... Ez a szöveg: "Könyörgöm...".

Könyörgöm: ma már akár rollerrel is meg lehet tenni ezt a távot.Könyörgöm.

2020. aug. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Mi párommal egy másik közösségi oldalon ismerkedtünk meg. 4 és fél évig 200 km-es távkapcsolatban voltunk, utána ő költözött az én városomba. 7 és fél éve együtt vagyunk.


30N

2020. aug. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Az hogy te nem tudod vagy akarod megoldani ezeket a találkozókat, a férfi még akarhatja!


Több száz kilométereket utazom randik miatt ha úgy van...

2020. aug. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!