Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondjak hogy gonosz nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjak hogy gonosz nő vagyok?

Figyelt kérdés
Mikor bárban ülünk, diszkóban vagy akárhol a barátnőimmel. És odajön egy pocakos srác és azonnal megalázóm a kinézete miatt. Meg hogy tegye rendbe az étrendjét és kezdjen spórolni! Ekkor azt szoktak mondani hogy szemet vagyok az amúgy is szerintük is életképtelen, biztos “mamahoteles” is pasikkal.
2020. aug. 21. 09:27
A kérdező szavazást indított:
Gonosz ku. vagy
Nem vagy gonosz
Jól teszed a sejteket én is elutasítom (női válasz )
Te tényleg mit képzel ? Fogyjon le vagy kerese a saját típusát
35 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Szted mi lehet az oka?
2020. aug. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

A pocakos srácoknak nem a kinézetével van baj, hiszen számos túlsúlyos férfi van, akinek már családja is van. Hülyeség, amit itt a GYIK-en tanítanak a külső fontosságáról. És kb. 30 kg-al nehezebb vagyok, mint a vékony exbarátnőm, mégis leszopott, amikor akrtam.


Akkora most mi van?


Az van, hogy azok vesztesek, és nem értenek a csajokhoz. A külső nem minden.

2020. aug. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Még valami: a mamahoteles pasik is veszesek, főleg ha nem akrnak megváltozni. De azokat amúgy is kiraknák az értelmes nők, ha nem lennének dagadtak!
2020. aug. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Az első opciót jelöltem meg, és még kiegészíteném azzal, hogy troll is vagy.
2020. aug. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

"Meg hogy tegye rendbe az étrendjét és kezdjen spórolni! "


Sportolni akart lenni,troll?

2020. aug. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Buta troll vagy, nem gonosz nő.
2020. aug. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Durván rázod le őket. Tapintatosabbnak kellene lenned velük szemben. Így is megértenék, hogy nem érdekelnek Téged.
2020. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagy gonosz, de légy tapintatosabb. Nekem se tetszenek a kövér pasik. Amúgy kövérbe van 19 meg 39 éves is.
2020. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

elintéznél engem is, kérlek?

Mit mondanál, ha egy totál vékony pasi állna eléd?

2020. aug. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Csak nehogy a végén összejöjj egy tökéletes külsejű, de minden más szempontból elviselhetetlen férfivel.

A testalkat lehet adottság kérdése is. nyilván nem mindig az, de lehet az is. Ennyivel rajtad is lehetne találni valamit, ami nem jön be valakinek és amiatt megalázni téged.

2020. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!