Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldön élő magyar férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön élő magyar férfival ismerkedem. Kicsit tartok tőle. Milyen buktatói lehetnek egy ilyen történetnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Regisztrálva vagyok az elittárs oldalon. Kb egy hete rámírt egy svájcban élő dolgozó magyar pasi. Telefonszám csere majd viberen beszéltünk, mindennap hív. Rengeteg fotót küldött, hol él, hol dolgozik (szakács), milyen kint az élet ilyenek. Komoly kapcsolatot keres elmondása alapján és szeretne megismerni. Nekem ez kicsit fura nem voltam még ilyen helyzetben, mert azt nem lehet mondani hogy csak szexre hajt, viszont azt sem lehet kérni hogy találkozzunk mondjuk hétvégén lévén 2000km-re lakik. Szexuális célzásokat nem tett, annyit mondott megfogta őt valami és intézi hogy haza tudjon jönni találkozni. Rengeteget mesél magáról és fogalmam sincs hogy kezeljem a helyzetet, nem hiszem hogy kicsalna mondjuk prostinak ahhoz öreg vagyok már :). Szerintetek? Volt már itt valakinek hasonló tapasztalata?
2020. aug. 21. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ne láss már rémeket ott is, ahol nincsenek :) Nekem teljesen normálisnak tűnik a leírtak alapján.
2020. aug. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked itt az életed, neki ott, én nem látom, hogy ez hogyan is működhetne.

Lássuk a lehetőségeket: Távkapcsolatban kezdeni? Halálra van ítélve.

Hazaköltözne miattad? Most ismert meg, menekülnék ilyen esetben, mert nagyon fura, az élet nem egy romantikus mese.

Te költöznél ki miatta? Ugyanaz, mint az előző pont kb.

Az egyetlen értelmes dolog lenne, ha belátható időn belül FÜGGETLENÜL az ismerkedéstől már te oda vagy ő ide szeretett volna költözni.

2020. aug. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Épp olyanok, mint az összes többi férfival. Gyökerek.
2020. aug. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

" nem hiszem hogy kicsalna mondjuk prostinak ahhoz öreg vagyok már "


haha! Egy ismerősömnek bordélya van Svájcban. Lasszóval keresnek magát jól tartó 50 feletti munkaerőt, mert kereslet lenne rá.


Ettől függetlenül szerintem semmi hátsó szándék nincs benne, cak társat akar.

Azon kéne elgondolkoznod, hogy ha úgyy alakul, kiköltöznél-e Svájcba.

2020. aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1000 km, de igy is repulni kell, vagy 12 ora vonaton.

Mi lehet ebbol? Nem tudna eltartani, nem tudna hetente repjegyet kuldeni. Tehat...

2020. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én adnék egy esélyt a dolognak abban az esetben ha valamelyikőtök hajlana a költözésre.

Ha szimpatikusak vagytok egymásnak simán működhet.Ami buktató eszembe jutott...

Egy kapcsolat elején a randizós fázis...ha ez kimarad akkor szerintem hamarabb ellaposodhat egy kapcsolat. Ezt is inkább azért írom, mert láttam is ilyet, részem is volt benne,nyilván nem törvényszerű.

Ugyanakkor ha csak ennyi a rossz benne, attól még alakulhat jól.

Felnőtt, megfontolt gondolkodás, jó kommunikáció kéne mindkét részről.

2020. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy Angliában élő magyarral ismerkedtem egy pár évvel ezelőtt, de ő havonta hazájárt. Annak legalább egy kis értelme volt, bár úgysem lett belőle semmi.


Szerintem csak a helyi nyelvi akadályok miatt nyúl vissza Magyarországra, valószínűleg a helyiekkel nem tud normálisan beszélgetni és kapcsolatot teremteni. Na de a távkapcsolat akkor sem jó. Nem ajánlom. Sokszor csináltam már (nem is tudom miért) és egyszer sem jött be.

2020. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már, miért ne a szexre hajtana? Rá ér! Azt se tudhatod, rajtad kívül hány nőnek írogat hasonlókat.
2020. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ráér
2020. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!