Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet inkább az idősebb korosztályból kellene ismerkednem?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és a fiatal lányoknak valamiért nem jövök be. Eléggé kölyök képem van, fiatalabbnak is nézek ki a koromnál. Szabadidőmben egy idősek otthonában segítek be (tudom, ez így járvány idején nem a legokosabb ötlet) és ott a mamik gyakran flörtölgetnek velem, meg célozgatnak intimebb dolgokra, stb. Egy haverom is észrevette már, hogy ezek a mamik teljesen odáig vannak értem, folyton huncutkodnak velem. Szóval lehetséges, hogy az ilyen koros nőknél jobban lenne esélyem?

2020. aug. 22. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Én meg fiatal nőként (30 alatt vagyok) csak az idősebb férfiaknak tetszem, de konkrétan így 55+, vagy még inkább a 60-70 évesek. Ettől függetlenül eszembe nem jut leállni velük, inkább vagyok magam.


Amúgy nem hittem volna, hogy idősebb nők is csinálják ezt. Gondolnám, hogy inkább az idős férfiakra jellemző ez, hogy másznak rá a fiatal nőkre, kéretlenül.

2020. aug. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Aki az idősebb korosztályból kíváncsi egy fiatalra, az olyan is... Nekem ez a tapasztalatom. Már pusztán az, hogy köztünk keresgél és nem a saját kortársai között, kizárja a szemembem azt, hogy normális értékrendű ember legyen és ugyanazt keresse bennem, mint fordítva. Nekem ez a tapasztalatom.
2020. aug. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1


A hitedhez:

Bennfentes beszámolók szerint ( nyugger otthonban ) az idősek tudnak ám pajzán partikat vágni egymással mindenféle takargatás nélkül....egy kis cumi a mamiktól papinak nyitott ajtónál, ahol járnak kelnek a lakók, gondozók...

Végül is, mit szégyenlősködjenek e korban már, amikor a kaszást várják:DDD


23 évesen elég beteg egy vadászmezőt néztél ki...legalább veressed össze arcodat, hogy komolyabb legyél, mint dzsigoló kb...

2020. aug. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amit te írsz, az a demencia. Van olyan fokú leépülés, amikor már azt se tudja, mit csinál. Ez kb 75 éves kor felett következik be.
2020. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj sajnos olyan piskóta képű srác vagyok, hogy a fiatal lányok egyszerűen nem vesznek komolyan. Mondták már hogy olyan a fejem mint egy jóllakott napközisnek, meg ilyenek.
2020. aug. 22. 12:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Én idősek otthonában dolgozom és jól ismerem a lakókat.Eleve ahhot,hogy bekerüljön ápolásra szorulónak kell lennie. Ugye viccelsz,hogy Te ebből a korosztályból keresgélnél? Attól,hogy kölyökképű vagy még bejöhetsz a korosztályodnak is. Szerintem nem ez a baj,valószínű,hogy a természeteddel/gondolkodásmódoddal van bajuk.
2020. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok idősnél eléggé bejátszik a demencia, szóval kb. azt sem tudja mit csinál. Ne vedd készpénznek, hogy flörtölgetnek. Vágom én, hogy troll kérdés, csak megemlítem.
2020. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyan,flörtölgetnek...mert egyébként mit mondanak ami alatt Te ezt vélelmezed? Hogy olyan helyes,kedves fiatalember vagy,és ha ők fiatalok lennének biztos örülnének egy ilyen udvarlónak? Az otthonban élőknek minden kedves szó duplán jólesik,ne képzeld ezt túl. Én írtam,hogy ott dolgozok. El nem tudom képzelni mivel téveszthettek meg így.
2020. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!