Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 feletti férfiak, akik még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti férfiak, akik még csajoznának, nem nyomaszt titeket a tudat, hogy sajnos jó eséllyel már leéltétek az életetek felét (a férfiak 59%-a nem éli meg a 65 éves kort itthon a statisztikák szerint) és most jön a szomorúbb fele, kevés csajjal?

Figyelt kérdés
2020. aug. 22. 23:18
A kérdező szavazást indított:
borzasztó ez, már beletörődtem a magányba
teszek rá, még 40 felett is hajtani fogom a nőket
én benne leszek a 41%-ban és 70+ évesen is élvezni fogom az életet
21 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyomaszt a tudat, de az sem, hogy esetleg egyedül fogom leélni az életem. Már jóideje nem volt barátnőm. Azt hiszem hozzászoktam. Han Soloban tolom majd az ezeréves sólyommal. :D
2020. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy egyre idősödöm, egyre több csaj akadt a horogra. Amíg 16 és 20 között mindössze 2 volt, 20-25 között olyan 5, 25-30 között már 25 nőt dugtam meg. Most vagyok 33 és nagyon úgy néz ki ez csak gyarapodni fog, úgyhogy nem aggódom.
2020. aug. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noren1989 ***** válasza:
67%
Sajna én is úgy vagyok, mint #2. Nem mondom, hogy mint a jó bor, de az elmúlt 10évben megtanultam rendesen kefélni, a fizetésem se rossz...
2020. aug. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ki nem xarja le az egészet. :)
2020. aug. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem voltam novel, ugyhogy ennel kevesebb mar nem lehet :)


36F incel

2020. aug. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Mkdir ***** válasza:
76%

Én nagyon sajnálom azokat az embereket akiknek "nem jut" pár. Lehettem volna én is ilyen. Erősen introvertált, könyvmoly, barátok és megértés nélkül. De 20 éves koromban rájöttem, hogy semmi nincs az életben megírva. A tudásom az akaratom arra használtam hogy átformáljam magam. Mert egyedül ÉN! Tudom az életemet megváltoztatni. Ma már sikeres vagyok az életemben, a karrierem én, soha nem kételkedem, hogy mindig lesz másik barátnőm. Se azon mi lesz holnap. Imádok élni és mivel odafigyelek az egészségére, sportolok, kis szerencsével baromi sokáig aktív lehetek, minden téren.

Szóval a kesergés és a negatív gondolatok helyett azt javaslom kezdjétek átformálni a világot magatokban. A félelmek a gátlások csak saját magatok vagytok.

2020. aug. 23. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Mkdir ***** válasza:
83%

Azt elfelejtettem, hogy 37f vagyok. 😉

Mindenkinek adott az esély, csak fel kell kelni a földről ami nagyon nehéz, de más nem teszi meg helyttetek

2020. aug. 23. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha megyeszékhelyen (vagy fővárosban) élő, diplomás, nem dohányzó vagy, akkor ezt az átlagot átlagosan 15 évvel meghaladod majd :)


Nem kell mérgesnek lenni, ezeket nem én találom ki, hanem ugyanúgy a statisztikai hivatal.

2020. aug. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem "kevés csajt" szeretnék, hanem konkrétan egyetlen egyet. :)
2020. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
38 évesen amikor 23 lány nyög alattam, akkor valahogy nem nyomaszt ez a kérdés:)
2020. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!