Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ügyvédjelöltként hol érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ügyvédjelöltként hol érdemes férfiakkal ismerkednem, ha nem szeretnék jogász társat?

Figyelt kérdés
A Tinderes ismerkedés kapcsán nincsenek jó tapasztalataim, ott a férfiak többsége egyéjszakas kalandot keres.

2020. aug. 24. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Neked nincs életed?
2020. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A tárgyalótermen és az ügyvédi irodán, sitten és jogvédők felvonulásán kívül bárhol.

Mondok páldákat:

-tésztaszárító üzem,

-Tate Modern Museum London,

-országos állat és kirakodó vásár,

-kék túra útvonal,

-koronglövész-bajnokság,

-Jurányi színház,

-szolnoki vasútállomás.

2020. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Második de jófej :D

Kérdező már nem azért, de mi köze az ismerkedésnek ahhoz, hogy ügyvédjelölt vagy? Szerinted érdekel ez bárkit is? Szerinted az ügyvédjelölteknek valami külön ismerkedési gyűjtőhelyük van?

2020. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3.-nak.


Igen, ritka beltenyészet társaság.

2020. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pusztán azért írtam le, mert ha csak annyit írok, hogy jogásszal nem szeretnék ismerkedni, akkor biztosan megkérdeztétek volna ennek az okát. Ebből pedig kikövetkeztethető. Természetesen nincs külön ismerkedési hely számunkra, nem erre céloztam.
2020. aug. 24. 15:25
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A testvérem is ügyvédjelölt, ő pl.az összes eddigi barátnőjét barátokon keresztül, társaságban ismerte meg. Kb.mint bárki más.
2020. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
6-os vagyok. Amúgy szerintem picit akadj le a "majdnem ügyvéd vagyok, most mi lesz" témáról, úgy könnyebb. Már futottunk itt veled pár kört, hogy vajon miért félnek tőled a férfiak, meg mi a baj a (leendő) végzettségeddel, és miért nem találsz párt. Javasoltuk páran a hasonló értelmi szinten lévő férfiak társaságát, pl.az ügyvédekét is, amitől elzárkóztál. Oké, van még csomó más szóbajöhető végzettség,de te ugye nem akarsz felsőfokú végzettségre szelektálni, nehogy sznobnak gobdoljanak. Nos, csak szólok, hogy még jó ideig nem kell ettől tartanod, mert még odébb van az ügyvédkedés. De kicsit tényleg vicces, hogy ez ekkora probléma. Én PhD doktor vagyok, ráadásul természettudományos-műszaki területen, mégse volt gondom soha a párkereséssel.
2020. aug. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Építkezésen:)
2020. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt, velem. 😌 Tudom, tudom, ez nem így megy...
2020. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A jogászoknál beltenyészet megy mint az orvosoknál. 😀 Én is jogász vagyok és az évfolyamtársaim mind jogásszal jöttek össze.

Amúgy Tinderen is lehet ismerkedni, eléggé kapnának rád mivel a nők nagy része a visszajelzések alapján eléggé nem az az értelmes kategória, de persze van kivétel!

2020. aug. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!