Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet ő tényleg érez valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ő tényleg érez valamit irántam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú haverom, aki mindig mondta hogy nagyon szép vagyok, meg hogy szereti a személyiségem. Korábban volt hogy meg akart csókolni de visszautasitottam... Azt kell tudni, hogy számomra ő egy kicsit vonzó az önbizalma miatt, de amúgy nem érzek iránta többet barátságnal. Pár napja egy buliban nagyon sokat ittam és a végén az ölében feküdtem. Aztán felkeltett h el kéne menni aludni, majd kérdezte, hogy velem aludhat-e, és mondta h semmi nem fog történni(mmint sz*x) csak mellettem alszik. Nem tudom hogy beleegyeztem-e vagy csak nem ellenkeztem, de végül együtt aludtunk. Végig olelgetett, simogatott, lesmarolt stb. (Es tényleg nem próbálkozott be, ha valami nekem már sok volt és mondtam, h ne, akkor megállt) nekem jól esett ez így részegen, ezért hagytam, de nem viszonoztam. Aztán mondta, hogy ő nagyon szereti a személyiségem, később az életről beszélgettünk stb. Mondta nekem, hogy sajnálja, hogy ez most csak azért történik mert részeg vagyok. Aztán a másnapot együtt töltöttem vele és más barátokkal, teljesen úgy folytattunk mint korábban, tehát haverkent (amit nagyon becsülok benne, mert felfogta, hogy részemről ez ennyi, ezáltal nem is bántam meg ami történt aznap este). Aztán később rakerdezett, hogy amikor elkoszonunk megcsokolhat-e, én meg mondtam, hogy nem,utána másrol dumáltunk. Szerintetek lehet tényleg érez irántam valami komolyabbat? 20L 24F

2020. aug. 24. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehetsz benne.
2020. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Alap.
2020. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Beléd van zúgva, csak fél, ha bevallja neked az érzéseit akkor elveszit.
2020. aug. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen jobb lenne neki ha nem eroltetnetek a baratsagot se. El kéne engedned ha neked csak ennyi mert melletted fog megoregedni agglegenykent mert nem tud majd tovabblepni. Nem fer vele szembe hiaba hogy megbeszeltetek.

3-as mar bevallotta ennek igy ertelme nincs a pasi szenvedni fog igy mellette plane ha majd veallit a nagy Ő-vel. Ne kínozd szerencsetlent!

2020. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*beallit
2020. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En nem tudom, hogy ő tényleg érez-e bármi komolyat. Lehet tényleg csak annyiy h barátok vagyunk és úgy gondolja szép vagyok.
2020. aug. 24. 22:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A baratok nem akarnak csokolozni a baratjukkal. Amiket irtal lerí a meghittseg es a szerelem a reszerol. Irtad hogy sajnalja hogy reszegen mondod ezt tudja hogy a valosagban nem erzel semmit iranta. Ez igen egyertelmu. Plane hogy egesz ejszaka csokolgatott es olyat nem tett amit nem akartal. Na de mi volt az az olyan amire azt mondtad nem mert szerintem ezek a cselekedetek egyertelmuek. Kerdezz ra nyiltan hogy tudd mert szerintem hosszabb tavon valaki szenvedni fog.
2020. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez mekkora vakság már... Többször is megakar csókolni, ölel cirógat...

"Lehet, hogy szépnek talál"..... Ok.

2020. aug. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!