Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ha egy férfiak az arca...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy férfiak az arca csak átlagos akkor mennyit dob az összhatáson ha mellette sportos, edzett teste van ?

Figyelt kérdés
Átlagos alatt értem azt, hogy nem csúnya de nem is jóképű.
2020. aug. 24. 19:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
Milyen a lelkivilága?
2020. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Nálam nagyon sokat.
2020. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
60%
Csak olyan férfival jövök össze, akinek az arca is tetszik nekem, hacsak elmegy, akkor az felejtős.
2020. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#1 kiegyensúlyozott személy nem egy agresszív állat.
2020. aug. 24. 20:00
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
4 Lelkivilágot kérdeztem. Hogy állsz értelemmel, humorral, ésszel?
2020. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

*nem egy agresszív állat.


Mindenki ezt mondja magáról. Aztán ma is egy fazon ismerkedni akart és "kissé" megmutatta, hogy mennyire hülye itt az egyik kérdésben:D

2020. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Lachesys ***** válasza:
94%
Sokat dob ahogy nőnél is.
2020. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7 Nem mindenkinél:)
2020. aug. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

Ha arcra az én ízlésem szerint semleges, akkor a teste sokat számít. De csak azért mert az arca nem taszít, a teste meg nagyon bejön, nem fogok vele összejönni ha egy idiótának tartom,vagy mérő én más elképzeléseink vannak a jövőről, párkapcsolatról, hűségről, stb.

Viszont olyan is volt már, hogy nagyon sok mindenben passzoltunk de a teste taszított (túlsúlyos volt) így eleve esélytelen lett volna ha kezdeményez.

2020. aug. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#5 a humorommal nincs gond mások szerint sem.

Az értelem és az ész meg egy olyan dolog amit akkor tudnál megítélni ha ismernél.

Valószínűleg nincs olyan ember aki saját magának butának és együgyűnek vallaná.

Szóval erre nem tudok neked válaszolni:)

2020. aug. 24. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!