Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik számítana ideálisabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik számítana ideálisabb férfinak? (Leírás lenn)

Figyelt kérdés

Fiatal huszonévesek vagyunk.

Egy jó barátommal belefogtunk egy kíserletbe, de én kicsit megsértődtem a végeredményen.

A lényeg az volt, hogy megkérdezzük, női ismerőseinket, hogy melyikünk lenne ideálisabb a számukra.

Mindketten átlagos arccal rendelkezünk, ő igen vékony, egyszálbelű, én viszonylag erős és masszív vagyok, viszont sajnos az utóbbi időben nagyobb pocakom lett(nem vagyok rettenetesen kövér, de az a kicsit gömbölyű, tehát a felső két "kocka" alatt már zsír van).

Majd minden lány engem utasított el, mondván hiába tudnám kettétörni a haveromat, a hasam taszítóbb, hiába vagyok valamivel izmosabb.

Ez minden lánynál így lenne vagy csak nem volt szerencsém?

A belső mint szempont most nem játszik.

Persze tudom hogy a leírt hátrányomon javítanom kéne, de ennyivel taszítóbb egy viszonylagos túlsúly, mint a "pálcika szerű" vékonyság?

Természetesen tiszteletben tartom a véleményeket és én sem tartom igazán szépnek alapvetően bárki túlsúlyát, ahogy az enyémet sem.

Leszólásokat nem szeretnék, kicsit tényleg bánt a dolog, korrekt véleményekért hálás lennék!


2020. aug. 24. 23:41
A kérdező szavazást indított:
Gyengébb vékony testalkat
Erősebb-masszívabb testalkat de látható túlsúllyal
40 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Egyértelműen ti két barát vagytok, minek szavazni?:D Már nem az első ilyen kérdés. A barátságotokra fog menni a rivalizálás. A barátság meg egy jó dolog, amit nem szabadna ez miatt tönkre tennetek. Ezért nem is szavazok.


Illetve: Mindkettő:D Ha már lúd legyen kövér alapon:)

2020. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Rakd fel a testeket,és megmondom😉

Az a baj,hogy mivel ismerősöket kérdeztetek,nem tudtak elfogulatlanul válaszolni. Nem írtad,hogy szólt pontosan a kérdés,de még ha ki is fejeztétek,hogy csak test alapján, akkor is benne van minden más is,lehet,hogy még ők se tudják,de befolyásolja őket tudat alatt,hogy melyikőtökkel milyen viszonyban vannak.

2020. aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy elfogult lenne mind, mert olyanokat is megkérdeztünk, akikkel annyi a kapcsolatunk hogy egy egyetemre járunk és egy bandában járunk el inni.

Összeveszni nem fogok vele ilyeneken, ahhoz túl jóban vagyunk, akkor általánosságban érdekel a kérdés.

De azért köszönöm az eddigi válaszokat, várok még!

2020. aug. 24. 23:59
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Nekem egyértelműen a vékony. Én is vékony vagyok, és ne hari, de nekem nagyon nagyon nem jön be a pocak. Az olyan bácsis aputest
2020. aug. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Nekem bejön a kis pocak. A mostani párom az első, aki vékony, de előtte minden exem testesebb volt, ez nem volt gond.
2020. aug. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Srácok, kár ezen agyalni. Az egyetem végére tapasztalni és látni fogtok annyit (ha nem punnyadós egyetemisták vagytok), hogy ennek amit ti kérdezgettek és a válaszain agyaltok valójában semmi köze ahhoz, hogy ki az, aki hazahordja a csajokat a bulikból hetente, két hetente újat. A fenti kérdésből erős a gyanúm, hogy se nem te, se nem a most jobbra pontozott, vékonyabb haverod. Nem sértésnek szánom és én sem vagyok egy adonisz alfa, akitől 4 komplett egyetemi kar csajai sóvárogtak. De ez az egész kérdés kicsit olyan, mintha egy póni és egy szamár licitálna, hogy melyikük nyeri a díjugrató versenyt. Elárulom, valami jóval nagyobb csődör egy másik istállóból. Nektek szerintem semmi értelme ezt számolgatni és ezen mégha rivalizálás nélkül is, de versenyezni. Nektek örülni kell, ha bármelyikről leszeditek a bugyit valahogy, abban a pasi tömegben amiben az egyetemista csajok válogatni tudnak. Ne ilyen közvélemény kutatásokat csináljatok, hanem legalább egyet próbáljatok valahogy elvinni az ágyig. B....atjátok, hogy kire szavaznak többen, ha a végén egyikőtök sem fekteti meg őket.
2020. aug. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Csak azért mondják, mert még nem próbáltak testesebbet. Igen, magamból indultam ki. Vékony pasijaim voltak, utána valahogy összeakadtam egy macissal és nagyon bejött.
2020. aug. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Számomra kevés kiabranditobb dolog van egy pasin mint ha sovány.
2020. aug. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Számomra kevés kiábrándítóbb dolog van egy férfin, mint egy terhespocak.
2020. aug. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Bocsi, de ha már ilyen fiatalon lötyög a hasadon a zsír, mi lesz később?

Félre ne értsd, biztos nagyszerű ember vagy, de a leírás alapján nem valami szexi.

2020. aug. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!