Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt miért tehetik meg a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért tehetik meg a lányok?

Figyelt kérdés
A szép lányoknak általában rengeteg olyan haverjuk van akiktől ők nem akarnak semmit de a fiú odavan értük. A lány bár megmondja, hogy semmit nem akar, de néha hagy dolgokat a fiúnak, (pl smarolas, tapizas stb.) aztán sosem viszonozza. Ez annyira gáz, és a legszomorubb h sok fiu ebbe vígan belemegy... Mi erre a magyarázat? Valamint miért van ilyen sok luzer fiu?

2020. aug. 25. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
A fiúk gyengeségét használják ki. Szeretik a szép lányokat, ezért hagyják magukat kihasználni, vígan és dalolva.
2020. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Még a full friendzonet értem és láttam is olyat. De ilyen van, hogy néha tapizás, smár? :'D
2020. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Miért, mit csináljon, seprűvel üsse őket, ha a közelébe mennek törleszkedni? Nem a lány csinálja, hanem a fiúk saját magukkal. Inkább futják a felesleges köröket a jó csaj körül, hátha jut egy kis punci, mint hogy emelt fővel otthagynák. De a hozzájuk illő csajokra húzzák a szájukat, hogy fujj, bottal se. Akkor most sajnáljuk őket? Megérdemlik. Majd jöhetnek csatlakozni az incelhadhiz sírni, hogy milyen nyomorék minden nő, hogy a szépek is mernék válogatni, és nem adják oda magukat mindeninek.

Elmentem sajnálni őket, egy óra sírás után jövök.

2020. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Te hány ilyen lányt ismersz? Mert az én körömben nagyon sok gyönyörű lány van és egyik sem tart ilyen pasikat. Ráadásul hagyja, hogy tapizzák? Még mit nem!

Ajánlom, hogy keress új baráti kört...

2020. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez van a szép fiúkkal is, kedvükre kihasználhatják a naív lányokat, akik odavannak érte?

Ennek mi köze ahhoz, vagy fiú vagy-e vagy lány?-,-

2020. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
#3: Na és ki mondja meg, hogy melyik csaj a "hozzájuk illő"? Te? Én? Orbán Viktor? Puzsér Róbert? Vagy esetleg van egy Nemzeti Összeillőségi Bizottság, akik minden 14 év felettinek megmondják, hogy kik valók hozzájuk és kik közül választhatnak? Érzed ugye a problémát?
2020. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

A friendzone noi parja a fuckzone :)


Amikor eljon a herceg menocsavo a feher BMW-vel, es aso-kapa-nagyharang helyett a repazas utan tovabb is all olyan gyorsan, ahogy jott :)

2020. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

"Miért, mit csináljon, seprűvel üsse őket, ha a közelébe mennek törleszkedni?"


Nem, csak nem kellene nekik engedni olyat, amit normális nő nem enged meg olyanoknak akiket nem akar. Nem kell seprűvel ütni őket, csak nem kell ri.banc módon viselkedni.


"Akkor most sajnáljuk őket? Megérdemlik." nem érdemlik meg. Azért mert nincs csajuk nem kell ri.banckodással is szívatni őket.


Az nem az ő bajuk, hogy a lány mindenkinek engedi, hogy fogdossák, ha a nő ilyen erkölcstelen, alja, akkor a fiúk jogosan akadnak ki. Nem kellene engedni mindenkinek, hogy megfogdossa őket, és nem lenne baj. Itt nem a férfiakkal van baj, hanem a ri.bancokkal. Normális nő nem tapiztatja magát olyannal akit nem akar. Itt nem a férfiak a hibásak hanem a ribik. A nő meg kihasználja az egészet. Igen, ha az a helyzet áll fent, amit a kérdező írt, ott a nő a szemét, a te hozzáállásod meg nekem elég ri.basncosnak meg flegmának tűnik. Ez nem incelhadjárat, mert az incelhadjáratkor olyan nők a hibásak akik nem is adnak esélyt, az itt felírt nő meg tapiztatta magát.

2020. aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mert a nők szeretik a répát, a sok és változatos répát-
2020. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én se hallottam még ilyenről.
2020. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!