Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 40 éves férfi nem vált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 40 éves férfi nem vált el (voltak kapcsolatai), és nincs gyere, az tényleg rémisztő a legtöbb 30-as nőnél, vagy inkább vonzó, hogy végre ez nem olyan ember, vagy inkább kíváncsivá teszi a nőt, hogy mi az oka, hogy nincs gyerek?

Figyelt kérdés
34 F. De nincs feleségem, se gyerekem, és vélhetően nem lesz 6 év múlva sem.
2020. aug. 25. 19:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem inkabb vonzó
2020. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nője válogatja. Mivel én tudom, hogy milyen, amikor vki nem akar gyereket (én sem éreztem még az anyai ösztönt magamban eddig, pedig 30 elmúltam már), ill. azt is, milyen, amikor az ember nem találta még meg azt, akivel érdemes lenne családot alapítani, ha akarna gyereket, nekem nem fura, hogy vkinek nincs gyereke 40esen. És pláne nem gondolom emiatt defektesnek... de nem is akkora kuriózum szerintem, hogy kifejezetten elkezdjen ÉRDEKELNI, hogy miért nincs.
2020. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem picit "gyanús" az ilyen pasi, de alapból nem kizáró ok. Lehet, hogy child-free, de akkor én nem kellenék neki. (Nekem van gyerek, és ha nem lenne is szeretnék.) Lehet, hogy eddig nem jött neki össze mással/nem érezte, hogy szeretne mástól. Lehet, hogy későn érő típus. Mostani kedvesemre utóbbi mindhárom igaz, most várjuk a közös pulyát. 🙂 (És ő akarta jobban.)

Persze olyan is van, hogy valaki nem képes elköteleződni, vagy túl antiszoc egy családhoz, és azért nincs neki. Ez azért elég hamar kiderül, vannak jelei, és akkor le lehet lépni. De egy esélyt azért kapna adott esetben a gyermektelen pasi nálam, mint ahogy kapott is.

2020. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A baj az, hogy sok ember nem néz be a dolgok mögé, hanem látatlanból ítél. Nekem 2 éve ment gajra egy komoly kapcsolatom és 1 év volt mire össze szedtem magam utána lelkileg. 39F vagyok most, ismerkedek mert nem mondtam le a családalapításról és soha nem is fogok. De hogy emiatt lennék kevesebb azoktól, akiknek már van egy gyerek a háta mögött egy exfeleséggel. Kizárt. A dolgok mögé kell nézni kedves hölgyek és urak, utána kell véleményezni.
2020. szept. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem ezt, de manapság sajnos majdnem mindenki előítéletes.
2020. szept. 4. 09:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!