Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhat társat 56 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhat társat 56 évesen?

Figyelt kérdés
„Szeretnék nyitni a nők felé. Bár az elmúlt egy-másfél évben nem voltam olyan helyzetben, amiben bármi be tudott volna teljesedni, abszolút nem vagyok bezárkózva. Szeretném, ha találnék egy olyan társat, aki baromi jó barát, akivel isteni a szex, és ami a legfontosabb: humoros és intelligens. Humorral ugyanis gyakran meg lehet oldani dolgokat, sokszor a konfliktusokra is gyógyír. Azt szeretném, hogy a nő képes legyen felébreszteni a kíváncsiságomat, a beszélgetés úgy folyjon le kettőnk között, hogy az számomra is érdekes legyen. Kevés ilyen van. Ráadásul ahogy haladok előre a korban, egyre több tapasztalatom van, egyre jobbak a szűrőim, és ezért egyre nehezebben engedek át rajta bárkit. Nyilván velem sem egyszerű. Bizonyos dolgok terén nagyon határozott elképzeléseim vannak, amit nem biztos, hogy könnyű kezelni” - írja magáról, 2 éve költözött el tőle az élettársa.

#társratalálás
2020. aug. 28. 05:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Igen,találhat. Próbálja meg társkeresőkön. Én is ott találtam a jelenlegi párom. F/67
2020. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
#10 : Vagy mert sok nő tudja, ki volt az a 135+ IQ adottságú élettársa, és a nők kerülik el őt.
2020. aug. 28. 12:05
 13/25 anonim ***** válasza:
őszintén szólva nekem nem kéne olyan ember aki ennyire kiemeli a humort, mert vagy éretlennek hat az iylen ember, semmit se vesz komolyan, idióta dolgokat csinál (pl. kér valaki valami dolgot, de ő előtte a seggéhez dörzsöli és vidáman mosolyogva átadja, mert azt hiszi ez vicces)vagy pedig ha vicceket mesélős, viccesek beszológatós (főleg ha nőkkel kapcsolatos viccek "majd örökbefogadunk egy 18 éves lányt Kongóból), az meg inkább sértő, mert a humor általában egy sértegetős műfaj amúgy is.
2020. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
#13 : Magasabb műveltségi szinten áll az eszedbe jutott példáidnál.
2020. aug. 28. 17:08
 15/25 anonim ***** válasza:
56 évesen isteni szex?
2020. szept. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
#15: Korban hozzáillő 45-ös nők képesek még szexelni.
2020. szept. 1. 11:45
 17/25 anonim ***** válasza:
Ha annak, akivel ismerkedik, elmondja az elvárásait és az beleegyezik, fenntartva azt, hogy egyik-másikból engednie is kell, akkor nyugodtan ismerkedjen, nősüljön. A nyugdítasotthonokban is előáll, hogy az idősek összeházasodnak.
2020. szept. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
#17: Jelenlegi kinézete 45 éves.
2020. szept. 1. 11:52
 19/25 A kérdező kommentje:

#17: Itt róla egy tegnap készült fotó

[link]


(30 éven aluliak is elkezdték "levadászni", mióta kifecsegte egy bulvárlap a havi többmilliós fizetését)

2020. szept. 1. 12:06
 20/25 anonim ***** válasza:

56 éves és nyitni szeretne a sex felé...Szerintem verje ki papa...


Amúgy ezt a dumát pont nem kellett volna beleírnia a bemutatkozóba.Megyek is okádni...


Hozzáteszem h. én most múltam nemrég 41,de már most sem vagyok fiatal.Azért ennyire még nem vagyok tétó.

Sok idősödő embernek elszáll az agya szépen lassan,és folyton ugyanazokkal jönnek:jó humor,fiatalság,intelligencia,meg a jó sex...Pont hogy ezek nincsenek már meg nála,azért keresi...Elfelejtette beleírni a dumába h. lehetőleg 20 éves csaj legyen...Meg h. sok a pénze is...

Na mindegy hányok tovább...

2020. szept. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!