Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eljutunk valaha odáig, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljutunk valaha odáig, hogy az emberek nem fogják automatikusan azt gondolni, hogy az ismerkedés mindenek felett áll, és annak az oltárán bárkire rá lehet irogatni ismeretlenül?

Figyelt kérdés

Ez egy nőtől van aki Facebookra posztolta... teljesen igaza van... ugye?


Ez most csak egy kisebb rant, mert amikor elmeséltem az ismerőseimnek, ami tegnap történt velem a munkahelyemen, főként azt kaptam meg, hogy "elferdült lélek" meg "femináci" vagyok, és egyáltalán nem értették, mi a gondom ezzel. Valószínűleg főként az aromantikus spektrumon levők fogják átérezni/érteni...


Írtam tegnap egy emailt az informatikai osztálynak - akik csak úgy vannak, egyáltalán nem hozzánk tartoznak -, hogy átköltözöm egy másik szobába, és segítsenek átkötni a számítógépet. Feljött egy csávó, megcsinálta, majd néhány óra múlva láttam, hogy rámírt Facebookon, nyilván ismerkedési céllal. Több alkalommal történt már velem olyan, hogy munkahelyen valaki elkezdett közeledni, én pedig nyilván nem akartam tőle semmit, rohadtul kellemetlen volt. Most sem mondtam vagy tettem semmi olyasmit, amiből esetleg azt szűrhette volna le, hogy engem érdekel, egyszerűen csak nem voltam vele egy paraszt.


Az már csak egy kis mellékes egyébként, hogy nem mutatkoztam be neki, meg semmi, tehát tök nyilvánvalóan az osztálynak küldött emailemből nézte ki a nevemet, és azalapján keresett meg, ami szintén rohadtul creepy.


Költői kérdésem a végére: eljutunk valaha odáig, hogy az emberek nem fogják automatikusan azt gondolni, hogy az ismerkedés mindenek felett áll, és annak az oltárán bárkire rá lehet irogatni ismeretlenül? Bárkinek elmeséltem ezt, rögtön azzal jöttek, hogy de hát hogyan máshogyan fejezze ki, ha "bejövök neki", meg de hát ez "csak" ismerkedés. Bocs, kicsit ideges vagyok, mert mostanra már tényleg minden hétre jut valami ilyesmi, amikor vadidegenek rámirogatnak, hogy a képeim alapján bejövök nekik és randizzunk.


2020. szept. 2. 08:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem egy kicsit tuldramatizalod a dolgot. Nem minden ferfi ilyen, van egy par aki benezi es lepni fog aki tetszik neki. Nem kovetett vagy valami szrt telepitett a gepedre amin figyelni tud, akkor megertenem az aggodalmod, de igy nem.
2020. szept. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
45%
Oké jéghercegnő. Mindenki rajong érted de le se tojod és ezt itt most kimondtad. Megkönnyebbült a lelked. Csakhogy senkit se èrdekel annyira mint szeretnéd. Meg mi az hogy krípi nem tudsz magyar?
2020. szept. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
24%
Metoo METOO!!!!!
2020. szept. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%

Kíváncsi volnék hány százezer párkapcsolat kezdődött ilyen "erőszakos" módon. 🤣🤣🤣

Ha nem akarsz ismerkedni, akkor mondjuk FB-n írd be, hogy kapcsolatban és kész, de ez hisztéria.

2020. szept. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
59%
Lényegtelen,hogy a face kiírja,hogy kapcsolatban.A sok hülye akkor is írkál.Egyébként meg ott volt vele,akkor is udvarolhatott volna,nem megbújva írkálni.Ne idegesítsd magad ilyeneken,úgyis lesz aki rád ír,mert nem fogja fel,hogy nem társkereső.
2020. szept. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%

Nő vagyok, de nem értem, hogy mi ezzel a gond. Nyilván az zavaró lehet, ha napi szinten ír rád egy rakás ismerkedni vágyó pasi, de azért ha valaki nem közszereplő és nem a tengerparton tangában pucsító képeivel nyomul facebookon, akkor ez nem nagyon fog megtörténni vele. Időnként egy-egy próbálkozó csak nem okoz maradandó traumát. Simán csak figyelmen kívül is lehet hagyni őket, ha nem érdekelnek.

Az pedig senkire nincs ráírva, hogy aromantikus vagy akármilyen spektrumon van és soha senkivel nem szeretne párkapcsolatot. Az ismerkedés a felnőtt élet része a nyugati társadalmakban, ha valaki nem képes megfelelően kezelni a dolgot (szóval kinyitni a száját és megmondani, hogy "bocs Sanyi, de nem szeretnék ismerkedni veled"), akkor dolgozzon otthonról és intézze úgy az életét, hogy ne is kelljen találkoznia olyan emberekkel, akik potenciális partnert láthatnak benne.


Inkább az a gáz a történetben, hogy a pasi élőben fülét-farkát behúzta, aztán a facebook biztonságából nyomult a nőre, de gondolom a sztorit kiíró nő azt is traumaként élte volna meg, ha élőben hívta volna el egy fagyira a szerencsétlen.

2020. szept. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
35%
Ha meg nem irkalna senki, meg nem nezne, udvarolna fogadjunk az lenne a baj. Brühühü nem kellek senkinek!!
2020. szept. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%
En is nokent irtam, 1-es voltam.
2020. szept. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67%
Én se értem házas nőként, mi bajod. Tetszettél neki, szeretett volna megismerni. És? Nyugodtan visszaírhatod, hogy köszi, de nem ismerkedem, és ennyi. Ha esetleg személyesen akart volna meghívni egy kávéra, akkor kivered a hisztit? Teljesen normális emberi viselkedés, amot a pasi csinált, az nem normális, hogy te ennyire túlreagálod. Hozzád tilos szólni, vagy mi?
2020. szept. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%
Ez legyen életed legnagyobb tragédiája...
2020. szept. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!