Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi időt kell hagyni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt kell hagyni a pasinak amíg válaszol? Ilyenkor gondolkozik vagy mi baja lehet? Érdemes várni vagy tenni valamit ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Netes társkereső appon fenn van egy pasi, ott még van adva a Facebook elérhetősége. Gondoltam ezért írok neki Facebookon először nagyon lelkesen fogadta a levelem, örült neki, válaszolt meg minden. Ezután eltűnt 1 hétre a Facebook-ról.

Tegnap liekoltam néhány fotóját hátha eszébe jut válaszolni, erre az volt a reakciója ő szintén lájkolta a képeimet, posztjaimat stb.

De még mindig nem válaszolt az augusztusi 21.en írt üzenetekre. Most mi lehet a baja? Meddig érdemes válaszra várni? Ha bejövök neki miért nem válaszol?


2020. szept. 2. 14:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%
Engedd el.
2020. szept. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Max 2-3 napot várnék, ha tényleg annyira bejönnél neki, akkor már írt volna.
2020. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Nem jössz be neki, csak talonban tart. Gondolom több nővel is cseveg. Majd ha valamelyik lekopik, megkeres.
2020. szept. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy gondolkozik, el van foglalva a másik 50 nővel, akivel ugyanannyira lelkes, mint veled volt. Ha velük nem jön össze, akkor majd megkeres megint.
2020. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Írta hogy tetszem neki, és örül nekem. Még egy aranyos kis verset is írt nekem. Nem értem mi történt? Semmi rosszat nem írtam neki, amiért ne válaszolna, de szerintem nem is haragszik, hiszen miért haragudna? Tegnap is likeolta a posztjaim, képeim, de üzenetre nem válaszol ez miért van? Mennyi időt adjak még neki?! Egyszerűen nem értem mi a gond??
2020. szept. 2. 15:01
 6/27 anonim ***** válasza:
86%
Amit neked írt, azt sok más nőnek is megírta, ez garantált. Másfél hete szarik rád, a lájkolgatás ugyanis egész pontosan lószart se jelent. Ne áltasd magad, talonban vagy tartva.
2020. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Hellmano ***** válasza:
75%

Talonban van a baba,

kinek, majd szétrobban az agya!

Nem tudja mi a baja?!

Eltűnt a jó kis pasika...


Hűlt helye a pasikának,

verset szánt a babuskának.

Likeolgatnak oda-vissza,

de valami baj van, nem ám írna!

2020. szept. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
35%
Utolso jo nagy gykér vagy
2020. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
Link, meg nem fogtad fel?:)
2020. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
21%
Lehet maganeleti problemai akadtak idokozben barmi elöfordulhat
2020. szept. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!