Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért imádnak a nők a rendőrsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért imádnak a nők a rendőrségre szaladni zaklatás ügyében? Van két haverom, írogattak a csajoknak, néha sms-t is küldtek nekik, azok nem akarták s nem mondták meg a pasiknak, hanem rögtön mentek feljelentést tenni? Plusz az egyik fel is hívta a ...

Figyelt kérdés
a pasit a lakására, és kelepcébe csalta, h tanúk bizonyíthassák, h a férfi a nyakára járkál. Holott nem is, hanem a nő rendezte így. Aztán az ügyész a pasik ellen olyan dolgokat tett a vádiratba, aminek semmi köze ahhoz (napi több száz sms, holott volt nekik vagy 10 egy hónap alatt, napi több száz hívás, és volt nekik heti 1). Meg a lakásra felhívás dolgot, aminek nyoma van, azt az ügyész sztornózta.
2020. szept. 4. 09:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

Kételkedem ennek az irománynak a hitelességében, amit idedobtál nekünk.

Egyrészt, mert ez nem így működik.

Másrészt a haverjaid sem tuti, hogy mindent úgy adnak elő neked, ahogy történt.

Az sem elhanyagolható, hogy te ennyiből már rögtön általánosítasz, mintha a nőknek hobbijuk lenne embereket feljelentgetni. Érdekes, én még egy nővel sem találkoztam, aki ebben élte volna ki magát, sőt jellemzőbb az, hogy még akkor sem tesznek feljelentést, ha az valóban indokolt.

2020. szept. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Pedig igy tortent
2020. szept. 4. 09:59
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

Ez most olyan mintha én azt kérdezném,hogy a férfiak miért imádnak nőket erőszakolni?

Attól,hogy történt már ilyen nem jellemző a nagy többségre.

Gondolom aki ilyet csinál eléggé sérült lehet mentálisan.

Én sem ismertem olyat akinek még csak elméleti szinten is eszébe jutott volna ilyesmi.

2020. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%

Persze, így történt. Biztos az ügyész kamuzik. A hívásoknak nyoma van ám...

Nem kell mindent a haveroknak elhinni.

Igenis sok a zakkant, aki ilyeneket csinál. Nem tudod, mert nem voltál ilyen helyzetben. Annyit mondok, pokoli. Ha van benned empátia, elgondolkozol ezen.

2020. szept. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

Ha ezt igaznak gondolod. Szerinted a haverjaid bevallanák, hogy zaklatták ezeket a lányokat? Ugyan, folyamatosan megy az áldozathibáztatás, mert a drága pasik beállítják, hogy a csaj zaklatta őket valójában, vagy biztatta őket.

Nem érdekel ki, mit mond, konkrétan volt, hogy ordítva elküldtem a "szerelmes" zaklatómat, mert nem értette meg, hogy már undorodom tőle, utána meg azt terjesztette rólam, hogy én követem őt, meg rá vagyok tapadva.

Később kiderült, hogy még miután szóban leszállt rólam is többször követett, ha mentem valahova.

2020. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%

És a férfiakat ha valaki egyszer visszautasitotta miért irogatnak tovább? Elarulom, innentől kezdődik a zaklatás hogy valaki nem ért az első szép szóból.


Amúgy meg nem hiszem hogy a nőknek olyan jó buli rendőrségre meg bíróságra járkálni. Engem fél évig zaklatott egy idióta és nem mentem rendőrségre mert egyrészt féltem másrészt akkor talán még most is bíróságra jarkalhatnek.

2020. szept. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
11%
azért nem kell félteni sok "nőt" sem.volt aki kitalálta a zaklatást és a férfit hurcolták meg a szarrágó patkány meg semmit nem kapott meguszta egy enyje benyjével a férfinak meg tönkrement mindene.ennél az irománynál én is kételkedem viszont.
2020. szept. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
12%

Beveteli forras nekik. Gondolom benyujtottak egy kis polgari igenyt a feljelentes melle....


36F incel

2020. szept. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
Polgári igény? Te normális vagy utolsó? Ha fogalmad sincs semmiről, minek okoskodsz bele? Szánalmas vagy.
2020. szept. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
9. Szerinted normális, ha leírja magáról, hogy incel? xDDD Ezek a szakértők, akik nem voltak csaj közelébe max anyák napján.
2020. szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!