Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan lányokat/nöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan lányokat/nöket találni akik nem akarnak gyereket de állataik sincsenek?

Figyelt kérdés

A baj hogy vagy az egyiket vagy a másikat akarni szokták.


Tehát ha van olyan nö aki nem akar gyereket annak szinte garantált hogy a "gyerekei" a kutyája meg macskája természetesen bent tartva lakásban/házban,becézgetve puszilgatva öltöztetve stb,ször mindenhol büdösség és garantált hogy bolha mindig megtalálja ami engem enne össze stb. Röviden utálom az állatokat.


A másik véglet hogy akarja a gyereket mindenképpen de én nem szeretnék feladni az életszinvonalamból egy gyerek miatt. Már pedig nem keresek olyan jól hogy ne kelljen áldozatot hozni arra képtelen vagyok ezért kizárt.


Tehát vannak olyan lányok/nök amelyek egyiket sem akarják? Se háziállatok,se gyerek.



2020. szept. 4. 10:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%

Van egy érzésem, hogy a 2 havonta kozmetikazott kutyam tisztabb, mint te.. Sot a szore sem hullik, mert olyan fajta.

Es a golyoit se vakargatja reggelente utana meg hozzanyul mindenhez.

2020. szept. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%
Van egy olyan érzésem, hogy az egyeske egyedülálló...
2020. szept. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

Akinek kutyaja van, az mind egyedulallo. Micsoda megfigyelok vannak itt gyakorin.

Inkabb az allatgyulolo szerencsetleneknek nincs senkijuk.

Nem is en keresek part, hanem a kerdezo :))

2020. szept. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem úgy leszólni az állattartókat, hogy nem is ismered mindet, elég nagy taplóság.

Úgyhogy ezt olcasva nem az a kérdés, hogy találsz állat/gyerekmentes nőt, hanem az, hogy talàlsz olyat, aki egy ekkora tudatlan, arrogàns majmot elvisel. 🤷🏻‍♀️

2020. szept. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

Biztos van ilyen nő, mondjuk százezerből egy. Kérdés, hogy van-e más szempontod is. Mondjuk, hogy legyen x év alatt, x kiló és x centi alatt, kicsit értelmesebb egy hintalónál, nem túl ronda, nem dohányzó, lakjon x km-en belül, és a többi. Így akár millióból egy is lehet az arány.

És ott a változó, hogy az ilyen csaj vajon milyen férfit keres?

Sok sikert!

2020. szept. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem se gyerekem, se kutyám/macskám és egyiket se szeretnék.
2020. szept. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se gyerekem, se állatom, de utóbbit szeretnék nagyon, csak nem egyszerű az allergiáim miatt. De akkor is szeretnék egy cicát. :)

Szerintem egy ápolt, bent tartott állat simán tisztább mint sok ember.

Az arrogáns, finnyáskodó "pasikat" viszont nem szeretem. Lehet, hogy a stílusod miatt nem találsz senkit. :)))

2020. szept. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%
Én elég sok ilyen nőt ismerek és én is ilyen vagyok. Szeretem az állatokat, de otthon nem tartanék, nem tudnék velük annyit foglalkozni, amennyire szükségük lenne. Viszont nemsokára beszerzek egy akváriumot, nem tudom ez mennyire számít :D
2020. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Utolsó csak a szörös állatok zavarnak vagy azok amelyek szabadon vannak a házban/lakásban.

Halakkal vagy hüllökkel nincs bajom😂..


Nem jellemeztem az állattartókat, de itt élö példa hogy miért nem müködhet kapcsolat. Rögtön jön az alkudozás hogy a ti macskátok/kutyátok tiszta, szagtalan,szörtelen,gondtalan stb. Nálam kizáró tényezö, mindig hullani fog vmennyi ször amit rendkivül nehéz eltüntetni nyom nélkül naponta vagy alkalmanként vmiben kárt tesznek,esetleg ha beteg összevizeli ürit a lakásban és van egy alapszaguk is amit nagyon nehéz elnyomni STB.

Ha kint van tartva akkor bolhamágnes ami engem mindig összerágott gyerekként amikor macskás kutyás ismerös udvarán voltam,lábam hétre mogyorónagyságra duzzadt és 1 hónap volt mire nyomtalanul eltünt,viszketett STB de gazdi mindig mondta hogy csepegteti de mégis szenvedtem.


Itteni válaszok alapján úgy látszik vannak ilyen nök/lányok amilyeneket keresek.

2020. szept. 4. 12:08
 10/23 anonim ***** válasza:
17%
Biztos van ilyen lány kérdező. Az elvakult álattartókkal nem kell foglalkozni, mert érzelmi alapon tartanak állatot. A multkor csak 5 percre engedtünk be egy cicust a lakásba, a tányéromban két fekete macskaszőrszál landolt, hánytunk is ketten másnap, pedig egyebként szeretem őket, aranyosak, meg is mentettünk párat, de olyan szinten elkeztem undorodni a szaguk meg a szőrük miatt, hogy egyszerűen nem tudom tolerálni.
2020. szept. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!