Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ekkor?

Figyelt kérdés

Munkád miatt gyakran találkozol nyilvános helyen (pl.: pláza, szálloda, étterem, kávézó, megnyitó,...) ügyfelekkel.

Egy ilyen alkalommal a párod is odakeveredik, és féltékenységi jelenetet rendez, mire a portás kicsavart karral viszi ki, mert még neki is neki akart menni.


Nem vagyok egyik fél sem szerencsére.



2020. szept. 7. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
utána mennék
2020. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Én nem mennék utána, kb. elsüllyednék szégyenemben és egy ilyen után már csak az ex párom lenne, ezt a következő adandó alkalommal közölném is vele.
2020. szept. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Kuka.
2020. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Ha a párom lenne, akkor tudna róla, hogy hol szoktam találkozni az ügyfeleimmel. És mivel FÉRFI a párom, ezért nem hisztizne óvodás módjára, hanem odajönne köszönni, egyúttal be is mutatnám az épp ott levő ügyfelemnek.

A kérdésben szereplő hímnemű nem férfi, még csak nem is pasi, hanem egy 3 éves szintjén lévő óvodás.

2020. szept. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1%
A 2-3assal szóba se álnék férfiként, randizgasson csak ahol akar, de a birodalmamba nem kell haza jönni :) Jó annak a pláza is, meg a nyomor, meg a válogatás. Majd a földre esik 30-35 felett, csak nem szabad meghallani a sírását, mert ördögi, hazúg és keserűséget hoz.
2020. szept. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#14:58-as, szerintem nem kell félned, hogy bárki is hazamenne hozzád, ezt a válaszhasznossági rátád is bőven jelzi, nemcsak a paranoiás hozzászólásod.

De azt is meggondolnám hússzor, hogy egy ilyen hisztériáshoz hazamenjek-e, borzasztóan cikinek éreznék egy ilyen erőszakos megnyilatkozást! Ráadásul az ügyfelem előtt, nyilvános helyen! Elsüllyednék! Még az is felmerülne bennem, hogy bántalmazó hajlamú az illető, különösen ha utána játszaná a nagy bűnbánatot. Ráadásul csak tudja már, hogy mi a munkám - biztosítási ügynök vagyok vagy angoltanár vagy bármi, amiket ilyen helyeken is csinálnak emberek...

2020. szept. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
6-os, nem is félek, az elmult 1 évben 30-40en megfordultak itt a magadfajták :) Éhenkórász banda.
2020. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
5-ös nyugi, a te féltékenykedő selejt fajtád akkor se kéne, ha az utolsó hímnemű lennél a bolygón :)
2020. szept. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ki kérte h kelljek? Rám ez a lenéző pillantás nem hat, mert 2x odavágok azt a felmenőidet nézd le, ne idegen embereket. Te se kellessz nekem, én se neked. Te is haza mész (vmi lyukba), meg én is. Neked az jut, nekem ez. Te elvársz, én meg nem adok. Meg remélem a másik sem ad neked, mert "kár beléd".
2020. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
8as, egyébként meg neked forog mindened a párkapcsolat menedzselésen, nem nekem. Szal neked ennyi a tudásod, nyilván ezzel próbálsz "revansot venni". Olcsóbban is hozzá lehet jutni jobb áruhoz mint ami foggal körömmel próbálja letaposni az önbizalmad. Ez az áru romlott, büdös és ki kell dobni még mielőtt megfertázi a közeget.
2020. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!