Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol csajozzon egy 34 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol csajozzon egy 34 éves csóró, nettó 220 ezret kereső diplomás ember (igen, aki az államnak dolgozik az ritkán keres ettől jobban ebben a korban átlag munkásként), ha nem akarja a nőt lehúzni és nem is érdekli a nő pénze? Ugye mindenki azt mondja..

Figyelt kérdés
nekem, 10/9 ismerős, hogy keress gazdag nőt, aki még csinos is. Elhiszem, hogy van ilyen, sőt ismerek is olyat h 28 éves villanyszerelő pasi nettó 180-al, a nője a Corvinuson végzett és vezető egy cégnél 614 ezer ft-ért és 5 éve dúl a szerelem, érkezik ősz végén a gyerek is. Meg ismerek olyat is, hogy 44 éves pasi (sőt ronda is, de ügyeskazű, orrhon mindent megszerel), nettó 250 ezres gyári munkás, a nője 31 éves jogász az apja cégénél és 370 et kap, meg az apja ki is fizeti a lakáshitelüket, meg minden rezsi számlát. Meg még 1-2 ilyet, de azért ez 100 ból 90% ban fordítva szokott igaz lenni. Be kell érnem a lidl pénztáros Marikával, mivel ő is ennyit keres mint én, habár értelmileg és érdeklődi kör tekintetében is lehet h hatalmas eltérések lennének?
2020. szept. 8. 19:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Miért hiszed azt, hogy a Lidl pénztáros Marika csak ennyit érdemel?
2020. szept. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

Hát 34 évesen már be kell érni a lidl pénztáros Marikával is.

Ha kellesz neki,nem biztos ám.

2020. szept. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha már azon keseregsz előre, kivel kell beérned, miért nem olyan nőt keresel aki olyasmi végzettséggel rendelkezik mint te? Tele az államigazgatás és a pedagógus pálya is nőkkel, sok csinos, kedves van közöttük. Ők miért nem opció?
2020. szept. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, azok is mind kivétel nélkül maguk felé választanak, tudom, mert államigazgatásban dolgozok és az itteni nőknek is mind mind fejes párja van, akik viszi haza a nagy ,,dellát". Tanárnőknél is ezt látom, nem jó nekik a sima tanár vagy köztisztviselő, mert kaphatnak jobbat is (sok tanárnőnek orvos a párja).
2020. szept. 8. 19:13
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Nem a csóróság a te bajod. Elég lenne, ha csak körbenéznél a munkatársaid között. Ők is kb ugyanannyit keresnek, mint te, mégis jó néhányuk biztos párkapcsolatban él, nem egy közülük biztos számodra is helyes nővel.


Rengeteg más probléma is van még veled (fejben biztosan, talán kívül is), amik miatt összességében sikertelen vagy.

2020. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Egy férfitanárnak sincs felesége?
2020. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Illetve ezeket a kommenteket sem értem, hogy menjen el egy diplomás aktatologató aki éppen csak 4-edjére átcsusszant középfokún angolból 30 asként sscbe, meg multihoz. Mert a csapból is ez folyik. Én nem azt látom, hogy a multik jó pénzért ezeket a mezei diplomásokat keresnék...hanema speckós tudást, ami ha nincs, akkor halj éhen vagy go külföld.
2020. szept. 8. 19:16
 8/20 anonim ***** válasza:
2020. szept. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, még nem olvastam el őket, de a 3. ba beleolvastam, mert láttam a 3. ban, amit küldtél és belenéztem, hogy 40-es nőnek sem késő tanulni és pályát módosítani. Az a baj, hogy én ebben nem hiszek (vagyis ezt hallom, hogy vége van annak aki ennyi idősen mást akar csinálni, mint eddig minimálbérért, mert túl öreg annak ellenére, hogy rengeteg éve, 25 még hátravan). Mindenhol ez van, Mo-on karriermódosítás 40 felett 95% ban lehetetlen, max ha több nyelvet beszélsz (nálam ez kizárva, és nem is menne a gyenge angolom mellé h perfektül beszéljek egyszer franciául pl)
2020. szept. 8. 19:25
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehetetlen, TE képtelen vagy rá. Nekem van 3 most már ex-kolléganőm, akik szakmát váltottak 45-50 évesen.
2020. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!