Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szórakozhat vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozhat vagy tényleg ennyire érdekelhetem?

Figyelt kérdés
Már nem tudom mit gondoljak. Harmadik napja beszélek egy férfival, de már szívecskéket küld, meg folyamatosan dicsér, hogy mennyire szép vagyok. Azt írta komoly kapcsolatot keres, nem akar semmit se erőltetni, de keres egy lányt, akit szerethet, és hogy sok a közös bennünk. Ezt akkor írta mikor leírtam neki egy pár dolgot pl. ugyanaz a hobbink.
2020. szept. 10. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Türelmetlennek tűnik, mintha már mindegy lenne neki, csak legyen valaki, mert nem tud és nem akar egyedül lenni.

Vagy nem rég szállt ki egy kapcsolatból és felejteni akar.


De ezek csak tippek.


Lehet udvarolni, bokolni, de 3 nap alatt ne lásson egyik fél se bele többet, mint kellene, főleg személyes találkozó nélkül.


Ha a találkozó után csinálná ezt, azt mondom, oké.


Még ne éld bele magad semmibe szerintem.

2020. szept. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg érdekelheted, de személyesen kell kideríteni, és lehet, csak hónapok után kapsz erre választ.
2020. szept. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nem írtad már ki egyszer? 🤔
2020. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!