Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Milyen nyitást szerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen nyitást szerettek tinderen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval az érdekelne, hogy milyen jellegű első üzenetek jönnek be Nektek a legjobban. Tudom, hogy minden ember más, így mindenkinek más tetszik, de ezért is érdekelne, hogy kinek mi jön be.


Én általában a képekre vagy a bemutatkozásban (ha van) leírtakra próbálok meg valami frappánsat reagálni, csakhogy sok esetben ez nem lehetséges, mert egyáltalán nincs bemutatkozás és az az egy-két kép is olyan, hogy nem igazán lehet rá mit reagálni. Ilyenkor általában felteszek valamilyen random kérdést, ami épp eszembe jut, vagy csak annyit írok, hogy "Szia :)", aztán vagy kapok választ, vagy nem.


Ti milyen jellegű első üzeneteket kedveltek a legjobban?



2020. szept. 11. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Szicíliai védelem
2020. szept. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Szia+a feltett dolgaimra való reagálás

(A képekről lejön hogy vidéken élek, szeretek főzni, szoktam kocogni, szeretem a vintage dolgokat.)

2020. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Egy BCE-s pasi rám írt, én is oda járok. Napokon át szidtuk a BGE-t. Azóta járunk is. Boldogok vagyunk.
2020. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#2 Szia! Látom vidéki vagy és szeretsz főzni. Úú de irigyellek, hogy nem kell a főzés miatt biopiacra járnod minőségi alapanyagért.. :) Különlegességekben is otthon vagy? Én imádok a konyhában kisérletezni :)

Azt is látom, h kocogni is szoktál, mennyit szoktál futni? Én is nemrég kezdtem, vintage susogós szettben, mert az életmódváltásomban kitaláltam, hogy tavasszal megcsinálok egy spartan racet és arra edzek.


Ez igy nagyon gáz lenne? :D

2020. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4 ez aztán alapos :)

Azért ennél kevesebb reflektálás is elég.

2020. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
5# a nőknek semmi sem jó.. :D
2020. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Ami nem jön be:

- szia ismi? (mi a szöszért lenne itt meg az ismi, csizmi, lávcsi stb. amúgy is gyerekes)

- jaj de csini vagy (= na barátom téged is a faxod vezérel és csak a külső érdekel)

- úgy megismernélek (fantáziátlan hülye)


Ami bejön: közös pontok keresése. Ez meg mindenkinél más. Kommunikáció, kérdezz értelmesen. A legjobb ha úgy vágsz neki mintha egy szimpla társalgás lenne amikor face to face ott áll előtted.

2020. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Többsége úgyis felszívódik majd szó nélkül
2020. szept. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4%
teljesen mindegy mit írsz, ha megnézem az adatlapod és az esetem vagy és azt mondom hó de állat menő ez a pasi, akkor visszírok. Ha nem vagy iylen ránézésre, tök mindegy mit írsz...
2020. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok, csak vicceltem. BME-s vagyok, fujj BCE.
2020. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!