Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, és mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van a munkahelyemen egy lány, aki nagyon megtetszett.

Egy probléma van, hogy én irodán dolgozom, ő meg üzemben, így alkalmunk sincs beszélni.

Amikor mennek ki szünetre, ugye sokan vannak, akkor úgy köszönök az ott lévőknek, de ő mindig vissza köszön.


Hogyan tudnék közeledni felé?


2020. szept. 15. 13:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jár az iroda környékén, termelés közben pedig nem tudom csak úgy félre hívni. A szalag folyamatosan megy, így nem megoldható
2020. okt. 29. 21:10
 12/17 anonim ***** válasza:
Van szünetük.
2020. nov. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Es majd jönnek a ceges bulik is..
2020. nov. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Amikor nekik van szünetük, akkor mindig nekem kell rohannom, mert rengeteg dolgom van.

Céges bulik kilőve. Ha a cég szervezi, akkor is csak a vezetőknek van, ha pedig mi szervezzük, akkor is csak mi veszünk részt rajta

2020. nov. 3. 10:16
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi ésszel ne erőltesd... jobban jár a csaj nélküled. :D
2020. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Akkor marad platoi.lehetetlen vele talalkozni es szoba elegyedni :D

ha már erröl gyözködsz itt mindenkit.

Majd elkapja a sorvégi Sanyi es elviszi egy körre az orrod elött :)

2020. nov. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem: ha a kérdésed kiírása óta eltelt másfél hónapban nem tettél semmit az ügy érdekében, akkor nagy valószínűséggel később sem fogsz. Menj már oda hozzá, amikor szüneten vannak, hívd félre, és beszélj vele.
2020. nov. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!